reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Martamila, przykro mi :-(
Ale jak jesteś z nami to widzę, że się nie poddałaś. Robiłaś już badania co mogło być przyczyną poronień?

Madziarka może po prostu organizm szykuje się na owulkę, bo pewnie niedługo do Ciebie zawita. Gwałć swojego faceta od dziś już i tak przez 5 dni! :-D
 
Maadziarka, dzięki. Poczytałam sobie.

Aelrada, dzięki trzymam się i nie poddaję. Poza tym ,że mam troszkę podwyższoną prolaktynę (biorę Dostinex), to jestem zdrowa jak przysłowiowa rybka, mój M. zresztą też. No i tak soboe próbujemy od sześciu lat......:tak:
 
Ostatnia edycja:
wlasnie sobie zbadalam szyjke jest tak na srednim ze tak powiem etapie miekka i taka troszke inna cisno jest ale moze mi sie zdaje sama nie wiem:zawstydzona/y: jutro rano jak wstane to zmierze sobie tempke watpie ze cykl sie wydluzyl chociaz kto to wie:-)

Martamila - mi rowniez przykro ale ciesze sie ze nie poddalas sie i dalej idziesz do przodu
 
No! Ja po wizycie u gina!!

No więc tak, do owulacji szykuję się prawy jajnik (na razie 18mm) ale z pewnością nie będę jej miała jutro - tak jak przypuszczałam... Gin bardzo mnie pochwalił za robienie testów owu i kazał robić je dalej. Dostałam luteinę, mam ją brać od 22dc przez 5 dni i czekać na @. Nie zalecił mi na razie badań, kazał na razie wyregulować cykle - stąd wypisana luteina. Mam też obserwować owu i w dzień kiedy wyjdą mi II kreski mam do niego przyjść na USG żeby sprawdzić czy pęcherzyki mi pękają. Jeśli tak mam brać luteinę i się starać. Jeśli nie, będziemy się leczyć inaczej i wtedy da badania.

Eh... sporo wrażeń przyznam...
 
Martus, a tarczycę badałaś, wszystkie hormonki?, Bo jak dla mnie 3 poronienia, to bardzo dużo.
Napisz co lekarze mówili, jak do nich chodziłaś?
 
pęcherzyk jest już wystarczająco duży na owulację, ale mówił ze coś tam w macicy (nie pamiętam nazwy - tam gdzie widać śluz na owu) mu się nie podoba, bo śluzu jest za mało. Ale skoro mi testy owu wychodzą negatywne to znak ze pęcherzyk jeszcze nie ma zamiaru pęknąć i będzie rósł. Dlatego mam sprawdzić czy pęcherzyk pęknie i czy to coś w macicy się poprawi.

Poza tym niemal na pewno mam niewielki niedobór progesteronu, a skoro wcześniej było okej to ta niewielka dawka luteiny też mi to wyreguluje.
 
pęcherzyk jest już wystarczająco duży na owulację, ale mówił ze coś tam w macicy (nie pamiętam nazwy - tam gdzie widać śluz na owu) mu się nie podoba, bo śluzu jest za mało. Ale skoro mi testy owu wychodzą negatywne to znak ze pęcherzyk jeszcze nie ma zamiaru pęknąć i będzie rósł. Dlatego mam sprawdzić czy pęcherzyk pęknie i czy to coś w macicy się poprawi.

Poza tym niemal na pewno mam niewielki niedobór progesteronu, a skoro wcześniej było okej to ta niewielka dawka luteiny też mi to wyreguluje.
A to coś co tam wypatrzył co mu się nie podoba, to coś złego?
Bo tak to chyba dobre wieści, co?
 
reklama
Fifka, to chyba dobry lekarz. Działaj kochana.

Aelrada, wszystkie hormony mam w porządku, histeroskopia i inne badania również,przeciwciała również. A co mówili lekarze, nic ciekawego: " głowa do góry" "wszystko będzie w porządku" i takie inne duperele. Cykle mam prawidłowe, testy owu wychodzą jak należy, no więc cóż staram się i tyle. Co mogę więcej zrobić.
Dziękuję, że taksię o mnie martwisz.;-)
 
Do góry