reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Maaadziarka- dzieki za rade co do zaparc sprobuje bo straszne to poprostu.
mi znowu dzis jakos sie nie dobrze robilo zjadlam troche obiadu i jakos mi sie jesc nie chcialo juz:wściekła/y: a ryz z sosem meksykanskim to poprostu uwielbiam mam lenia strasznego od paru dni nic mi sie nie chce a dzis to juz wogole:-)

I dzis sluz mnie zalewa normalnie haha:-) niby przed @ to sachara powinna byc tak do tej pory bylo a dzis no no i chodzi za mna dzis przytulanko strasznie wiec dziweczynki wspolczucia dla mojego mezusia dzis hehe:-D dobrze ze dzis wczesniej z pracy wrocil i odpoczal sobie i odprezyl sie w wanience
 
Ostatnia edycja:
Magenta a może się cykl wydłużył, albo to fasolka może jest. Bo te zaparcia ni z gruszki ni z pietruszki to mi są podejrzane, mdłości i zmiana apetytu...

Fifka daj znać co Ci gino powiedział

Lilly może jutro podskoczy Ci ta temperaturka... Zdarzały Ci się cykle bez skoku tempki?

Takie moje małe spostrzeżonko: zauważyłam że większość z nas jest po ślubie 1 do 2 lat
 
Ostatnia edycja:
mi znowu dzis jakos sie nie dobrze robilo zjadlam troche obiadu i jakos mi sie jesc nie chcialo juz:wściekła/y: a ryz z sosem meksykanskim to poprostu uwielbiam mam lenia strasznego od paru dni nic mi sie nie chce a dzis to juz wogole:-)
Wiesz, że ja dziś podobnie? Jak wróciliśmy z lubym ze sklepu, mdłości mi przeszły. Ok 17 mieliśmy późny obiad, dużo nie zjadłam a mnie po kilku kęsach z jednego kotleta mielonego i paru frytek znów zaczęło mdlić. Odstawiłam resztę i polazłam do pokoju położyć się na łóżku.
Też od paru dni męczy mnie taka ciężkość na żołądku.
 
No dziewczynki, widzę, że tutaj gorrrrrąco się zaczyna obić. Jakieś zaparcia, niestrawności, ciekawie, ciekawie........
 
Hej martamila :-)

Magenta a badałaś szyjkę macicy? Moja jest od tygodnia rozpulchniona, miękka i tak w miarę nisko osadzona. Ciężko włożyć palca głębiej. Może dlatego też tyle śluzu się ze mnie nie leje, choć dziś jest go troszkę więcej.
 
Martamila też to zauważyłam, miejmy nadzieję że to to o czym myślimy. W każdym razie trzymam za to kciuki

dziewczyny coś mnie dziwnie brzuch pobolewa, raz z jednej raz z drugiej strony, takie kłucie... Zawsze przed owu z jednej pobolewał-dziwne to jakieś

Mykam dziewczynki do męża się poprzytulać. Pa. Powodzonka
 
Ostatnia edycja:
No oczywiście, że trzymamy!!!!!!

Witam was wszystkie dziewczynki :-)

Jak to właśnie z tą szyjkąmacicy jest. Jedni mówią, że ma być nisko inni, że wysoko. Moja w drugiej ciązy była bardzo rozpulchniona, ale wysoko. Inny fakt, że z tej ciąży i tak nic nie wyszło.:confused:
 
Madziarka a który dc?

Martamila to ile już masz dzieci? Ja doczytałam na necie, od jakiejś ginki, że szyjka powinna być na początku ciąży nisko, rozpulchniona i miękka. Oczywiście każdy organizm inny jest i u innej dziewczyny może być inaczej.
 
reklama
Do góry