reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Szczerze to ja mysle ze chyba nie bede testowac i grzecznie poczekam na @.. Nie wiem sama, zobacze jak sie bede czula.
Mam pełniejsze piersi, ale nie bola, tylko sutki wrazliwsze, ale nie az tak jak po owu mialam. Brzuch dzis nie boli akurat.
Czuje ze to wszystko jest na @...
 
Paulino, każdemu należy się wolne, kiedy będzie tego chciał. Nie będę oryginalna i powiem - nie idź do pracy. :p

BigChild ja też grzecznie czekam na okres, ale żadnych oznak pms nie mam, a zawsze mnie strasznie bolał brzuch, tak tydzień przed, a pewnie zostało mi z maks 4 dni do @.

Jeszcze się wkurzyłam, bo wieczorem popsuł mi się telefon, siadł mi ekran dotykowy i dostałam guli na szyi...a zostało mi 10 miechów umowy, jakby nie mógł się popsuć za parę miesięcy rggghhhhh :/
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie... Do sierpnia 2010r zawsze miałam 28 dniowe cykle, a ostatnio wydłużyły się nawet do 38 :szok: Właśnie kupiłam testy owu, bo z tam nieregularnymi okresami ciężko wyczuć TEN moment (być może dlatego nie wychodzi). Pytanie moje jest takie: Kiedy zacząć testować przy tak nie regularnych cyklach? Dzisiaj jest 9dc.
 
Do góry