reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hej już jestem po wizycie i w sumie nic się nie dowiedziałam prócz tego że mam czekać bo nic nie może stwierdzić jest za wcześnie a jak powiedziałam o testach to powiedział że wcale nie dają 100% pewności i w każdej chwili mogę dostać okres a jak nie dostanę to za 2 tygodnie mam się ponownie zgłosić zbadał i zrobił cytologie noi tyle musze czekać
 
Niektorzy lekarze sa chamscy. Niby wiesz dobrze ze kazal ci sie nie napalac, ale z drugiej strony to ciaza koniec i kropka.
Gdzie Twoj suwaczek?
 
mam nadzieję że się nic nie dzieję staram się dużo odpoczywać tylko że mam tyle energi że nie che mi się nawet leżeć a dzisiaj trzeba iść do pracy a suwaczek dam jak już będę po tej drugiej wizycie bo strasznie się boję i tylko wy o tym wiecie bo nie chce już męża obciążać i tak się zamartwia biedaczek o mnie
 
a mężuś ucieszony chodzi i głaszcze brzuszek i już wymyśla co kupi maleństwu muszę go trochę uspokajać z tym żeby się tak nie nakręcał ale najbardziej zadowolony to jest z seksu mówi że tak ciasno to jeszcze nigdy tam nie było jednym słowem zachwyt :)
umówiłam się prywatnie na wtorek do ginekologa jeżeli nie dostanę okresu oczywiście mam nadzieję że będzie umiał mi coś więcej powiedzieć :)
 
Dobrze zrobilas Paulina. We wtorek sie wyjasni. A robil Ci usg? Nic nie bylo widac?

Kwiatuszek, jak objawy? Czytam ze tez boli cie podbrzusze wieczorami, co tam Ci jeszcze jest?Jak piesi?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paulinko, musisz dużo odpoczywać i się nie przemęczać. Wszystko będzie dobrze.

A ja dziewczynki jestem, tylko komputer mi pada i rzadko się odzywam, ale czytam i jetsem na bieżąco.

Big Child a Ty jesteś taka pewna, że ta @ przyjdzie, bo jakieś te Twoje objawy za wczesne jak na @? Trzymam kciuki.
 
Do góry