reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ja bromka biore od 6 grudnia ;) pierwszy tydz pol tabletki, pozniej cala i jest ok. Z efektow ubocznych wystepowala u mnie tylko sennosc :) teraz licze, ze bromek cos zdzialal i czekam na nowy cykl..
 
No to super, ja miałam tak zapchany nos, że nie mogłam oddychać i nic nie pomagało a to tylko po połowie tabletki. Teraz biorę dostinex i jest super (poza ceną). Trzymam kciuki, żeby bromek zaczął działać.
 
Ja zaczelam od bromka wlasnie ze wzgledu na cene i gdybym zle sie czula to gin zmienilby mi bromka na cos innego. Fakt, lista efektow ubocznych mnie przerazila, ale jest ok,organizm sie przyzwyczail :) ty ile juz bierzesz swoje tabsy? Baaardzo licze, ze bromek cos pomoze, czytalam, ze niektore kobietki nie musialy dlugo czekac na efekty :)
 
Ja brałam je już wcześniej, ale zrobiłam sobie przerwę, teraz jest drugi cykl. Jedno jest pewne, działa na pewno. Testy owu wychodzą pozytywnie (wcześniej nie zawsze), mam plamienie owulacyjne. Ale wiadomo sama owu nie wystarczy. Eeeee tam, kiedyś się uda.
 
ja staram się 8miesięcy ale prawdziwie obiecujący jest dopiero ten cykl bo mialam zabieg hdt na udrożnienie jajowodów do tego brałam clo na owulke staranka były 1000% w samą owulkę i teraz czekam na efekty od owulki cały czas mi rośnie temp w jej dniu bylo 36.6 potem 36.7 a dziś 37.0 więc robię sobie nadzieje... oby tylko się nie rozczarować...
 
reklama
Do góry