reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

BigChild 14 grudnia byłam u ginka i powiedział że jestem w połowie 2 cyklu:-(. Ja się mam z tymi moimi cyklami. Jak nie przemarsz wojska to ,,pada śnieg":-)
 
reklama
ja staram się 8miesięcy ale prawdziwie obiecujący jest dopiero ten cykl bo mialam zabieg hdt na udrożnienie jajowodów do tego brałam clo na owulke staranka były 1000% w samą owulkę i teraz czekam na efekty od owulki cały czas mi rośnie temp w jej dniu bylo 36.6 potem 36.7 a dziś 37.0 więc robię sobie nadzieje... oby tylko się nie rozczarować...

bafinka czy chodzi co o sono hsg ??? histeroskopie jesli pamietam jak sie to wymawia czy o laparoskopie?? miałam obydwa - z tym ze to pierwsze jest wiarygodne tylko w 40-50% i tylko od lekarza zalezy czy je uwzgledni bo to sa zdjecia usg robione przy przepuszczaniu płynu - a jak wiemy płyn przez zrosty przepłynie niestety..Moze byc tez w druga strone płyn nie przepłynie a jajowody sa drozne. ;)
Dlatego potym miałam laparoskopie i usuwana endo 1 stopnia (czyli malutka) jajowody drożne, lewy przepuszcza płyn z opóznieniem (taka jego natura) ale drozny.

Kasia co do mnie to 4,5 latka straranek za mna i ciagle leczenie, inseminacje i badania w klinice leczenia niepłodnosci, teraz jade do innego lekarza na konsulatcje a potem zobaczymy co i jak ;)
 
Oczekująca od 14 grudnia biorę lutkę przez 10 dni rano i wieczorem, potem mam odstawić. Jak dostanę @ to od 14dc mam znowu brać lutkę przez 10 dni i odstawić. Następny cykl tak samo, a 4 cykl powinnam mieć już normalnie. Ale to się okaże:-(. Ginek chce mi najpierw wyregulować @, żebym nie miała takich długich cykli.
 
oczekująca ja to się tak na tym nie znam ale miałam udrażniane płynem i płyn przeszedł do macicy więc sądziłam ze się udało... zaskoczyłaś mnie trochę tym że mimo zrostów może przepłynąć... jak będę u gina to się wypytam wizytę mam w czwartek...
 
oczekująca ja to się tak na tym nie znam ale miałam udrażniane płynem i płyn przeszedł do macicy więc sądziłam ze się udało... zaskoczyłaś mnie trochę tym że mimo zrostów może przepłynąć... jak będę u gina to się wypytam wizytę mam w czwartek...

Bafinka lekarz który mi to robił tak mi powiedział i potem moja lekarka prowadzonca tez - niekiedy ten płyn słabe zrosty udraznia i je rozrywa i w tym cyklu w którym było to robione moze byc latwiej w ciaze zajsc ale dużych zrostów nie ruszy niestety, jesli płyn ładnie ci przepłynol bez problemow to powinno byc wszystko oki, ni emysl o tym na razie - a lekarza warto sie zapytac- zobaczymy co powie :)
mi lekarz tez to po badaniu powiedział i troszke sie wkurzyłam bo 400zl w błoto bo i tak laparo musiłam isc.

Agus no to stosuj sie do lekarza i rob tak jak mówi a napewno bedzie wszytsko oki ;)
 
reklama
hej widać że święta się zbliżają bo pusto tu się jakos ostatnio robi. Wiem że nie wypowiadam się ostatnio za często ale przysięgam że cały czas Was sumiennie czytam tylko czasu brak żeby odpisywać.. eh.. dlatego nie lubie świat
 
Do góry