reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ja mam dokładnie to samo - od 2 dni lekki ale dokładnie odczuwalny ból jak na @ i wczoraj do tego bolało mnie w kręgoslupie. Takie kłucie że usiedzieć było ciężko, dziś miałam to samo. Odstawiam dziś duphaston (26d.c) i zrobiłam przedwczesny test - niestety I kreska :( zobaczymy czy @ przyjdzie
 
reklama
Devi, moja siostra rodziła 2-kę dzieci w Oławie, była zadowolona, ale jej porody przebiegały błyskawicznie, więc nawet jakby na ulicy urodziła, to by pewnie różnicy nie odczuła ;) W Oławie, z tego co się orientuję, nie ma możliwości dogadania sobie zzo, no chyba że mam jakieś stare info. A Dyrekcyjną przenoszą już od 2 lat co najmniej, więc nie nastawiam się zbytnio ;) aaale, tak jak mówisz, jeszcze tyle czasu do namysłu, że wszystko może się zmienić ;p

zaraz lecę do pracy, miłego dnia!

julieete- może to magia szpitala w Oławia bo wszytskie moje koleżanki tez tam urodziły błyskawicznie. a zzo nigdzie we wro nie dostaniesz :D
 
Witajcie, jestem nowa. Od 2 cyklów staramy się o bejbi. Po odstawieniu tabletek, tak więc wesolo nie jest. Rozregulowany cykl, brak miesiączki, plamienia. Ostatni cykl 35 dni okres wywolany luteina.

Aktualnie bol brzucha, zapewne na okres... Zobaczymy.
 
Czesc Bigchild witam na naszym watku, to po anty ci sie rozregulowalo, ja tez tak mialam, bedzie lepiej, poczekaj jeszcze, a jak nie to do lekarza, nie ma na co czekac, ja tez mialam plamienia ktore sie ciagnely nawet tydz przed@. Poszlam do lekarza i zobacze co w tym cyklu, narazie nie mam ale jeszcze czas...
 
cześć
kurcze poszłam wczoraj wcześnie spać a Wy gadu gadu...
patrycja dla świętego spokoju zrób sobie betę! zobaczysz czy ładnie przyrasta.
ja w pierwszej ciąży miałam wymioty i mdłości od 2 miesiąca aż do szóstego...
nie życzę żadnej ...więc patrycja głowa do góry,może tak jak ela to napisala,jesteś tą szczęściarą która nie ma objawów.a cyce Cię bola??
witam nową staraczkę Bigchild kiedy masz dostać @??
k-rolcia ja też jutro testuje,ale czuje że będzie jedna krecha..
 
BigChild- Witamy :) Z nami napewno się uda zaciazyc:)
Ja tez po tabletkach mam podobne problemy do Ciebie. Ostani cykl 36 dni bez wywoływania bo moja ginka ywołuje najwszesniej po 14 dniach spozneinia czyli od 42dc
 
reklama
hejka wszystkim,
oczywiście jak zwykle człowiek wyjechać nie może na kilka dni po potem się od razu okazuje że ma encyklopedię do przeczytania:szok:
Wariatki jesteście :-)
Dziewczyny z bólami pleców trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&& bo u mnie od tego się zaczęło i to był taki ból jakby mi korzonki zawiało, ani siedzieć ani dobrze leżeć!Nie testujcie za wczesnie bo u mnie nawet w 3 dniu spóźnienia test nie wyszedł, dopiero prawie po tygodniu

Widzę też że się wątek rozwinął o ziołach:happy:ciekawa jestem składu takich ziół, co tam moze być że pomagają??

Jutro mam wizytę u ginki, trochę się denerwuję bo nie robiłam drugiego testu i teraz się boję że mi powie że co Pani oszalała, Pani nie jest w ciąży;-)mam jakieś dziwne obawy bo jak Patrycja nie mam objawów, plecy prawie przestały mnie boleć no i bolą mnie baaardzo piersi ale nic poza tym więc oczywiście sie stresuję:nerd:

Swoją drogą wy macie chyba fajne ginki tam w waszych miastach bo u mnie to jakoś tak na luzie do wszystkiego podchodzą, nikt mi by raczej nie proponował monitorowania albo testów beta, ja jeszcze bety nie robiłam bo internistka powiedziała ze jak jest ciąża to jest i po co robić test a zebym miała za free to musze mieć skierowanie:baffled:
 
Do góry