reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

wiele czynników złożyło się na decyzje o zamknięciu


a teraz siedze w domu, nie mam ani wlasnego interesu, ani pracy ani dziecka :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
malinowy sen moja kumpela ta co ma małża z wągrowca to właśnie otwiera własną działalość
sklep z ubraniami. Wyprzedajemy.pl – Sieć sklepów PUNKT o nazwie "opunkt"
kojarzysz ten sklep? jest w Wągrowcu. wiadomo,ze trza mieć wlasne jakieś zaplecze finansowe,ale oni -ta firma też pomaga,musisz spełnić ich warunki i jeździć po ciuchy samemu.moja kumpela dziś wlasnie pojechala na rozmowę co i jak to wygląda.
 
lilou83 tak jest ten sklep;) nie za bardzo go lubie ale ok ;) no ale drugi taki to za dużo jak na nasze małe miasto. ja zreszta mam swoje miejsca skad bralam towar wiec o to sie nie martwie, ale nie mam teraz na start, bo cala kasa sie rozeszła na życie

devi w księgowości pracowałam 7 miesięcy ;)
 
kacha ja też od 4 lat ciągle jakieś zastępstwa łapałam, ale teraz jest szansa na cały etat. W każdym razie potrzebują kogoś do końca roku szkolnego na zastępstwo a od września mają przedłużyc na stały. Więc praca marzenie... ale oczywiście po znajomości :confused2: i nie wiem czy te moje znajomości są na tyle silne żeby się udało. Dlatego wszystko się okaże jak dyrka wróci z urlopu. Jak nie dostanę tej pracy to dostanę na zastępstwo na 2 miesiące w innej szkole, bo tak dziewczyna poszła na zwolnienie. Na pewno potem wróci bo robi staż, ale te 2 wypłaty to i tak pięknie zwłaszcza że idą świeta, prezenty trzeba będzie pokupować... a tak w ogóle to jaki przedmiot uczysz?

Dziewczyny, które chcą się dopisać do listy niech podają termin spodziewanej miesiączki.
 
Anna to super, ze masz w czym wybierac.a moze jednak uda sie i dostanies ten wymarzony etat.trzymam kciuki.badz dobrej mysli.ja nieraz tez mialam znajomosci a co do czego przyszlo to byla z tego wielka dupa.w poprzedniej pracy, mimo ze bylam na zastepstwie, mialam zostac na stale ale przyszedl niz i wylecialam bo mialam najslabsza umowe.ja ucze biologii.

devi to masz super, ze mama Cie pod skrzydla wziela. z reszta ksiegowa to dobry fach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Malinowy sen mam nadzieje, ze szczescie sie do Ciebie umiechnie, czasem tak jest dlugo dlugo nic a potem uklada sie z kazdej strony.ja jak dostalam umowe na niecaly etat to tez sobie pomyslalam, ze nie jest zle, jak zaciaze to sie nie bede przemeczac i potem nie bedzie problemu mnie zastepowac.a tu z ciazy nici.wiec trzeba chyba zyc normalnie i nic nie planowac bo, zajsc w ciaze na zawolanie to nie jest latwa sprawa.

Anna podziwiam Cie za prowadzenie naszej tabeli.tyle jest tu juz nas.a nam sie te terminy wciaz zmieniaja.a Ty nad tym potrafisz zapanowac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kacha10 wiem, wiem, nie ma co planowac, bo potem rozczarowanie za rozczarowaniem, życie układa sie po swojemu. a co do CV to już ok 200 wyslalam przez internet i nic. ale nie trace nadziei
 
Do góry