reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

mayli gratulacje już się nie mogłam ciebie doczekać i czułam że na pewno udało wam się
lilou83 a u mnie bez zmian temp nadal 37,05 ale spodziewam się że przyjdzie @ tak podbrzusze mnie od kilku dni pobolewa chociaż zawsze bolał mnie 1 dzień przed okresem noi piersi wrażliwe jak fix i ochota na przytulachy mi odeszła jak nigdy trzymajcie kciuki bo ja już wariuje :):):)

dzięki :)
Paulina &&&&& trzymam za Ciebie kciukasy bo ja miałam tak samo, wszystko zapowiadało @, tempkę mierzyłam i ciągle była taka wysoka ale nie czułam że jestem w ciąży, podbrzusze bolało no a piersi to dodatkowo dobry objaw:-)
 
reklama
mayli Moje szczere gratulacje !! Ciesze sie, że Tobie się udało, jednocześnie smuce sie, ze mam objawy przedokresowe, wiec u mnie pewnie przyjdzie @. Dbaj teraz o siebie i informuj o tym jak sie czujesz !! :)
 
mayli

alllle super,że wreszcie jakiś brzuszek się u nas pojawi. Teraz nas nie opuszczaj i przeyłaj fluidki :)
ach pięknych 9-miesiecy Ci zycze :)

Maż juz wie,że bedzie tata??
Kiedy wybiersza sie do gina??

Ale fajnie ,że się rozkręcamy :) Teraz to już będzie z górki i po kolei będziemy ciazyć ....zobaczycie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mayli GRATULUJE :-)
spokojnych i zdrowych 9-ciu miesiecy i zeby fasoleczka za bardzo nie dala popalic, albo niech daje, przynajmniej bedziesz Ci przypominala, ze tam jest. jeszcze raz GRATULACJE i prosimy o regularna dawke fluidkow:rofl2:
 
dzięki wszystkim wam dziewuszki za miłe słowa i ja też chcę pisać gratulacje więc do roboty!!
Nie zamierzam was opuścić i jednocześnie nie widzę fajnego wątku dla siebie więc będę was spamować swoją osobą!! Nie wyganiajcie mnie proszę bo was polubiłam i tu mi dobrze;-PP
Malinowy sen - nie łam się, każdej z nas się uda zobaczysz a może te objawy nie są wcale na @?
devi: mąż wie prosta sprawa, trochę to do nas nie dociera ale dostałam kwiatek i wielkie pudlo śliwki w czekoladzie (mniam), jedno to się starać a drugie to już być w ciaży, jakoś dziwnie mi z tym;-P
Lekarza teoretycznie mam, umówiona jestem od dawna na wizytę na 16 listopada, więc się świetnie sklada że akurat teraz mi ta wizyta wypada.
 
juz nic nie rozumiem z mojego wykresu, HELP !!!
temp.jpg
 
reklama
katty- wykresik faktycznie masz rozjechany i chyba bedzie ciezko z niego stwierdzic kiedy i czy była owulacja :( choc sama robie swoje wykresu z twojego niesttey nic nie zinterpretuje :(

mayli- czekamy wiec do 16.11. Ciesze sie, że nas nie zamierzasz opuszczać, ja osobiście będę wyczekiwać Twoich ciązowych wrazeni i mam nadzieje ze nie długo będe mogła a w sumie to bedziemy mogły-my wszystkie staraczki, dzielić Twój 'los" :)
 
Do góry