reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witaj katty83 jestes mój rocznik ;) ja staram sie od lutego 2010 ale ok 4 cykli mialam straconych, bo albo wyjazd albo przeziebienie :( już tez mam parcie na dzidzie i strasznie sie nakręcam, a widząc jedna kreske załamka ;( ale wmawiam sobie że prędzej czy pózniej moje marzenie sie spełni. zresztą nie tylko moje, ale nas wszystkich ;)
 
reklama
No ja narazie mam 8dc, wiec czekam...ale mysle, ze jesli juz 6 dc pijawiala sie druga kreska testowa, to chyba oznacza ze sie owulacja pomalu zbliza prawda?:tak::tak:

ikasia im ciemniejsze kreski tym bliżej do owulki :D

witaj katty83 jestes mój rocznik ;) ja staram sie od lutego 2010 ale ok 4 cykli mialam straconych, bo albo wyjazd albo przeziebienie :( już tez mam parcie na dzidzie i strasznie sie nakręcam, a widząc jedna kreske załamka ;( ale wmawiam sobie że prędzej czy pózniej moje marzenie sie spełni. zresztą nie tylko moje, ale nas wszystkich ;)

jakoś nie mogę Was opuścić...
katty ja też jestem rocznik 83 :)
malinowy jakbym czytała siebie,też staramy się od lutego 2010 i też około 3-4 cykle stracone,bo to wyjazdy i inne pierdoły
parcie mam na bebe i na słodkie :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lilou83 ja też troche sie zasiedzialam, uzależniłam sie chyba od forum ;) ale musze isć już spac, bo jutro wczesna pobudka i lece w kilka miejsc w sprawie pracy. tak wiec dobrej nocy dziewczyny!!
 
ja też spadam,ustawiłam sobie avatara:)
mam nadzieje,że mayli napisze w końcu co u niej
ciao:*

m-sen powodzenia w szukaniu dobrych ofert
 
Witam poniedziałkowo
Ja zaraz zbieram się do pracy, ale oczywiscie przed trzeba bylo zaglądnąc na BB
Dzisiaj przychodzą przesylką do mnie testy owulacyjne, bo już mi się skończyły...a to dopiero początek testowania








 
cześć Niewiasty

Ikasia polecisz z grubej rury z tymi testami :)tylko ich nie zużyj za dużo :-D
ja się ubieram i zaprowadzę córkę do przedszkola,w sumie to tzn. "przechowalnia"
bo do przedszkola się nie zalapała,bo jest ze stycznia:nerd:
więc w 2011 od września pójdzie..a teraz chodzimy 3 dni w tyg. po 2h do takiej bawialni,gdzie ją zostawiam i mam dla siebie 2h:tak:
najważniejsze,że nie placze,zostaje i myslę,ze jej się podoba:-)

kawa wypita,dziś robię rosół :tak:
 
dziewczyny!
komp mi siadł i nie mogłam się pochwalić że są DWIE KRESECZKI!!!:-D:-D
Przesyłam wam zatem wiadrami fasolkowe fliudy no i mam nadzieję że teraz zadziala prawo serii i zrobimy nowy wątek: po staraniach zafasolkowane po raz pierwszy!!!

Test zrobiłam w niedzielę, w sobotę się bałam :-pi jakoś niewierzylam że będą dwie kreski, gapiłam się zdziwiona jak się pojawiły i powiem szczerze że nie dostałam ataku szału radości....chyba jeszcze nie minąl mi szok!

Trzymam kciuki za wszystkie pozostałe fasolki:-):-)
 
reklama
Hej, hej :-)
Dziewczyny trzymajcie mnie bo się kopnę :oo: dopiero teraz doszłam do tego czemu mam tak niską temperaturę. Dziś 36,63 więc znowu niska, ale... zapomniałam, że w poprzednich cyklach mierzyłam temperaturę o godzinie 8.00, a w tym o 6.30 dodatkowo był przecież czas cofnięty więc moja temperatura powinna być trochę większa, ale zupełnie nie wiem jak to się oblicza.
W każdym razie i tak nie urośnie do 37 :-( więc zaraz idę się umówić na wizytę. Ja chce mieć cykle 28 dniowe, a najlepiej zacząć od takiego jednego 9 miesięcznego :-)
 
Do góry