reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

fakt, miałm wpisałc 4,0 . Chyba z wrażenia zle wpisałam :) Ale chyba jest oki choc @ dalej nie ma :( czkeam na skierwoanie na progesteron i prolaktyne ale to po 15.11
 
reklama
devi a robiłaś sobie badanie by sprawdzić "rezerwę jajników"
robi sie je w 3dc. potem z niego wiemy czy nasze pęcherzyki pękają w czasie owulki.
bo może sie okazać,że np. mamy ich dużo ale małej wielkości i stąd może być problem.

ja tego badania nie robiłam,ale jak przyajdę do Pl na swięta,jeśli trafię w daty to se zrobię
 
kwiatuszek po mierzysz temp w ciągu dnia?? ona nic nie znaczy,pomiar miarodajny jest tylko z rana,przed wstaniem z łożka.
po co mierzyć i się nakręcać? jaka jest twoja normalna temp?na początku cyklu?
 
witajcie znowu,
byłam u internisty ze względu na przeziębienie, pierwsze pytanie jakie mi zadała jak weszłam i zdjęłam bluzkę to...czy jest Pani w ciąży?? helllo o co kaman...chcialam mnie pewnie dobić:szok:
Generalnie dała mi jakieś ziołowe badziewia bo powiedziała że moge być w ciąży mimo negatywnego wyniku testu więc mam grzecznie czekać jeszcze z tydzień na @...jakoś nie wydaje mi się żeby test zriobiony z tyle dni spóźniającą się @ mógł nie wykazać fasolki...sama nie wiem co mam myśleć...
No a wy widzę w rozkręcone w temacie mierzenia temperatur.
Życze nam wszystkim dwóch kreseczek jako prezent na święta-o wy na to:-)
anna_super ze masz pozytywne nastawienie!!
 
kwiatuszku z tego co piszesz o twoich tempkach to jak na moje oko to nie jest temp ciążowa,pewnie niebawem przyjdzie @
dziewczyny jesli się mylę odnośnie temp to mnie skorygujcie.
najczęściej dziewczyny będące w ciąży mają 37,1-37,5 przy temp startowej 36,6
choć regułą to nie jest,ale u większości się sprawdza.gdybyś miała temp na starcie 36,2 to twoja dzisiejsza 36,8 dawałaby podejrzenia o ciążę. a wczoraj jaką temp miałaś??
moja koleżanka byla w ciąży a jej temp caly czas wynosiła poniżej 37,00 więc zobaczymy,choć ja bym się nastawiła na przyjdzie tej nawiedzonej - nieproszonej :(
mayli zmierz sobie jutro z rana temp. w sumie to nie wiem czy mierzysz,czy nie,ale tak z ciekawości
 
Hej dziewczyny.., :) Również staramy się z Mężem o dzidzie po raz pierwszy.. Dzieje się to już. Mam pytanie,wie może któraś z Was czy po okresie może dojść do zapłodnienia???? Proszę Was bardzo o odp. Dziękuję :):):):)
 
reklama
Hej dziewczyny.., :) Również staramy się z Mężem o dzidzie po raz pierwszy.. Dzieje się to już. Mam pytanie,wie może któraś z Was czy po okresie może dojść do zapłodnienia???? Proszę Was bardzo o odp. Dziękuję :):):):)


witaj agnes
napisz jak długie masz cykle,kiedy ostatnia @, o który dokladnie Ci dzień cyklu chodzi pisząc "zaraz po okresie"??
możliwe jest to wtedy kiedy masz bardzo krótkie cykle poniżej 21dni
 
Do góry