reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hehe macie silną wolę dziewczyny :) ja nie mogłam się powstrzymać nigdy :-D oczywiście wasze podejście jest dużo rozsądniejsze :tak:
 
reklama
ja w sumie przed pierwszą ciążą testowałam przez pierwsze trzy miesiące... później nie testowałam w ogóle... nooo chyba że naprawdę na maksa mi się okres spóźniał ale cykle zawsze miałam długie i nieregularne.. tak więc jak po półtora roku spóźniał mi się okres to nawet za bardzo nie zwróciłam na to uwagi a ciąży to już w ogóle pod uwage nie brałam :-D a tu niespodzianka :-D
hmmmmmmmmmm w smie to o kolejną staraliśmy się aż jeden cykl i faktycznie, że nie testowałam wcześniej... nawet za bardzo o tym nie myślałam... to dopiero w tej ciąży taka palma mi odbiła... może dlatgo ze tak bardzo pragnęłam tej ciąży???

no to sobie przeanalizowałam swoje testowania :-D
 
No a mi ju z troche nerwy puszczają, bo jakis czas może nie długi, ale juz bym chciała żeby dzieciątko mnie zasiedliło, a tu nic. Postanowiłam że zafunduje sobie całą kuracje z ziołami na połodność z BabyandMamaMed. Także teraz sie ostro wezme do pracy nad soba i mam nadzieję, ze zmobilizuje organizm do równowagi i zwiększe płodność
 
Ja na początku jak zaczęliśmy się starać też testowałam szybko i to był błąd zawsze. Po 4 latach już sobie wmówiłam, że raczej nie będę miała dzieci a tu w sierpniu taka niespodzianka. :-)

Barbarka weź głęboki wdech i na spokojnie zacznij zajmować się sobą :happy2: Najważniejsze to nie nastawiać się na ciąże bo czasem to wydłuża wszystko. Może zacznij mierzyć sobie temp. obserwować śluz itp.. Na pewno wam się uda :-) !! Trzymam kciuki !

Mam dziewczyny do was pytanie.
Chodzi o to, że jak byłam u gina na wizycie na NFZ to położna powiedziała, że mam przynieść zaświadczenie od stomatologa. Jak rozmawiałam z dentystą to się zdziwiła i też nie wiadziała o co chodzi.. :confused:
 
klari przed zajściem w ciążę warto odwiedzić stomatologa i wyleczyć wszystkie zęby, chodzi o to, że nieleczona próchnica może spowodować poronienie, co więcej próchnica, kamień nazębny czy choroby przyzębia mogą być przyczyną niskiej masy urodzeniowej noworodka, a także wywoływać przedwczesne skurcze. Dlatego zdrowe zęby są tak ważne w ciąży. :tak:

co do testowania to ja za każdym razem testowałam przed spodziewaną @, po co? w sumie nie wiem, bo i tak za każdym razem kończyło się widokiem I krechy. Co cykl to obiecywałam sobie, że tym razem już nie zatestuję, będę dopiero jak @ będzie mi się spóźniała ale jednak nigdy nie byłam aż tak silna, hehe


ps. mam do sprzedania opakowanie Castagnusa po okazyjnej cenie, może któraś z Was ma zamiar go stosować, sprzedam taniej niż w aptece :tak:
 
Hej dziewczyny :)

Jestem tutaj nowa, dopiero co załozyłam konto ;) i szukam gdzies tutaj swojego miejsca :) ...i tak po tytule wydaje mi się że może tutaj zacznę ;) , gdyz się własnie staramy o pierwszą dzidzię , oczywiście nie bez problemowo :(...Tak po krótce , to w styczniu wybije mi 40stka, stosowałam długo antykoncepcje i teraz rzecz jasna problem z owulacja. Obecnie jestem na pierwszym monitorowanym cyklu, z CLO i estrofemem . Dzis w 13 dc USG, pęcherzyk 10 mm i endo 6mm , i znów usg we wtorek :) Moze któras z was jest tu w podobnej sytuacji, albo dla doswiadczonych użytkowniczek- gdzie by tu zacząc na forum ? Pozdrawiam :)
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry