reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Krysiulek to trzymam kciuki z dzidzią za dwie kreski !!!!!!! &&&&&&&&&&&& :-)
Rurka niedoczytałam u ciebie na suwaczku.. No to fajnie masz. :happy:

My jak na razie ślub to odkładamy, ponieważ chcemy wrócić do Warszawy jak najszybciej po urodzeniu a jako samotna matka łatwiej mi będzie zapisać dziecko do żłobka czy przedszkola państwowego.
 
reklama
ja już ktoś za mnie trzyma kciuki to musi wyjść :D

Witaj ;) i powodzenia ;)

Krysiulek to trzymam kciuki z dzidzią za dwie kreski !!!!!!! &&&&&&&&&&&& :-)
Rurka niedoczytałam u ciebie na suwaczku.. No to fajnie masz. :happy:

My jak na razie ślub to odkładamy, ponieważ chcemy wrócić do Warszawy jak najszybciej po urodzeniu a jako samotna matka łatwiej mi będzie zapisać dziecko do żłobka czy przedszkola państwowego.
Klari trzymam za Was kciuki :) widziałaś wiersz ? :p
 
krysiulek i jak tam???

klari - jak się czujesz?

my chore w domu siedzimy mężul też sie pochorował więc rodzinne leżakowanie :)
 
póki co starania było gorące, czekam do niedzieli żeby się przetestować bo powinnam mieć wtedy @ trochę mnie pobolewa podbrzusze ale nie sądzę żeby ty było przez fasolka, no ale zobaczymy :)
 
Magd.a a jeszcze nie za chwilkę zobaczę :-)

rurka a dobrze, zaczęły się u mnie mdłości i latanie do kibelka.. I po jednej takiej akcji w kibelku jakaś żyłka mi pękła i na oku się krew wylała i wyglądam jak robokop.. Jutro mam wizytę u gina kolejną żeby becikowe dostać bo wcześniej byłam prywatnie.
to się kurujcie i szybko wracajcie do zdrowia :happy: !!

Krysiulek najlepiej nie nastawiać się na fasolkę, żeby później nie być rozczarowanym bardzo. Ale jeszcze dużo czasu i nadal trzymamy kciuki!!

Magd.a a gdzie ten wierszyk bo nie pamiętam ... :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
krysiulek a masz jakies jeszcze objawy? nooo tak czy siak... &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za niedzielę!!! .. ja bym nie wytrzymała i testowałabym wcześniej :-D ale najlepiej się wstrzymać więc czekamy jeszcze 4 dni :)
 
reklama
Do góry