reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

pyscek - jak się czujesz? jak będziesz na siłach to daj znać... bo my się tu martwimy o Ciebie... zagladam co chwilę a tu cisza... mam nadzieję, że wszystko dobrze.... fizycznie... bo psychicznie wiem że ciężej... zwłaszcza teraz...
 
reklama
Pyscku
Podejrzewam, ze nie jestem wstanie napisac nic co moglo by Ci pewnie poprawic humor. Powiem tylko, ze jestem tu dla Ciebie jesli tylko bys mnie potrzebowala w jakiekowiek formie, nawet towarzystwa do wirtualnej butelki wina :* Nie bede pisac nic o przyszlosci, bo nie pora teraz. Jestem z Toba i mocno Cie tule.
 
pyscek jak się czujesz? co u Ciebie??

nie wiem co się dzieje od rana nie mogę dodać postu na tym wątku...:confused::confused:


edit// ooo w końcu się udało...
 
u mnie do doopy ..
brzuch mnie boli z samego rana, jak leci coś i mam mokro w gaciach lecę do wc aby sie zabezpieczyć a tam cisza jedynie dużo śluzu białego lub żółtego :wściekła/y:
więc wkurza mnie wszystko i ciągle jeść się chce ..
 
trzymaj się... dzielna jesteś... mam nadzieję że ktoś czuwa tam przy Tobie i nie siedzisz w domu sama...!
 
reklama
niestety siedzę sama :( mąż do 17 w pracy, przyjdzie zje i leci do swojego taty pomagać w ogródku :-( nikt mnie nie rozumie każdy tylko potrafi mówić że będzie dobrze itd .. ale nie rozumieją że tak naprawdę w tym wszystkim to ja najwięcej cierpię !! mąż co odda nasienie i ma z głowy :wściekła/y: a ja ,kłócia, leki punkcje transfery .. myślą że co to wszystko jest przyjemnością ... :wściekła/y:
 
Do góry