reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
My mamy pakiety medyczne z pracy, więc też poniekąd prywatnie :) Jak się nazywa to badanie? I jak się je przeprowadza, znaczy się ile ważna jest ta sperma,żeby można było coś odczytać?
 
badanie to poprostu badanie nasienia :) u nas było tak że mąż w domu do kubeczka ( oczywiście mu lekko pomogłam, ale nie może być w spermie kobiecego śluzu ani śliny więc robiłam wszystko aby było dobrze :p ) potem odrazu w samochód, no powiedziała nam że od 30 min do godziny powinno się jej dostarczyć ...
 
Magda, z tego co sie orientuje to to chyba trzeba w dniu badania..eee...oddac... Ale moze sie nie znam, nie wiem. Ja tez bym najchetniej mojego wstreciucha wyslala, ale on nie pojdzie, bo przeciez dume bedzie mial urazona i on na razie nie chce wiedziec. Po pol roku idziemy jakby co, bo on diabetyk T1, wypic lubi, zatem nich taki kozak nie bedzie, bo moze sie zdziwic...
 
Pyscek dziękuję za obrazowe wyjaśnienie, ja mojemu tez pewnie bym pomogła :)

Sat mój nie ma zupełnie problemów z tematem. Powiedziałam mu wczoraj,że może warto zbadać na wszelki wypadek i powiedział,że oczywiście trzeba się dowiedzieć co i jak, i działamy.

Obecnie ginekolog mi nic o tym nie wspominał, ale dla siebie chciałabym chyba wiedzieć co i jak :)
 
reklama
Sat :) mój zgodził sie na badanie tylko strasznie bał się jak on sam "to" zrobi w pokoju jak go zamkną z gazetkami :-p a potem jak dowiedzial się że w domu i szybko zawieść to był przeszczęśliwy tylko że ja musiałam iść i zanieść wszystko a potem odebrać i dowiedzieć się co i jak wyszło bo on wstydzioche złapał :-p ahh Ci faceci :D a teraz łyka wszystko co mu dam na poprawienie sprawności ruchowej - bo taki problemik był u nas że źle maluchy biegły i za wolno.

Madziu no musisz sama wyjechać z inicjatywą robienia badania - bo inaczej tak jak ja po 1,5 roku bedziesz zmuszona przez gina - ja żałuję że wcześniej nie zrobiliśmy tych badań ..
 
Do góry