reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej kobietki :)

Pyscku super wiadomości bardzo się cieszę, i dobrze że na takiego lekarza trafiłaś :tak:

tak w kontekście wczorajszych rozmów o kącikach dla maluszków nasza ma taki DSC07147.jpg a pokój typowo dziecięcy urządzimy kiedy będzie spała sama w pokoju :-)
 
reklama
No, to jak se tak mamy pokazywac, to ja mam plan miec taki pokoj dla mojego niesplodzonego Babla - mam juz komode, troche wysoka, no ale dobra ;) Nie to, ze specjalnie kupilam, bo jeszcze tak mnie nie pogrzalo, po prostu mamy komode z teku, prezent od szefa (znudzila mu sie...):
A to zielone to ja chcialam osobno z dopiskiem, ze fajnie neutralnie, no ale widac nie znam sie na edycji postow tak bardzo, jakbym chciala sie znac ;)168814686002411600_scpsRGL9_c.jpg
 

Załączniki

  • 171699804513863430_aoiliaUb_c.jpg
    171699804513863430_aoiliaUb_c.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 16
Ostatnia edycja:
Sat piękny pokoik :) Ja też o czymś takim zaczynam myśleć. Podoba mi się jeszcze tapeta w niebieskie pasy,ale jak będzie dziewczynka (kieeedyś), to średnio chyba.
 
No właśnie na rozkręciłam temat, bo mamy pokoik,którego nie używamy i docelowo będzie dziecięcym. Obecnie jest złomowiskiem i graciarnią, więc chcemy go uprzątnąć i pomalować na odpowiedni kolor. Może oszalałam,ale chcę zająć się tym tematem już teraz,mieć nadzieję.
 
A kto Ci broni? :) Ja juz mam komode w koncu, z przeznaczeniem do dziecinnego w nowym domu i sofe tez kupujemy, a nie lozko, bo pokoj nosi nazwe child-guest room... no bo co bede z lozkiem normalnym latac pozniej, a sofa sie przyda przy maluchu tak czy siak...
 
reklama
Do góry