reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczyny powiedzcie mi proszę taką rzecz. Ideę do gina na kontrolę i zawsze mi robi USG.
Biorąc pod uwagę, że jestem obecnie jakoś o okolicach owulacji (dziś lub jutro) to chciałabym
przy okazji coś na tym USG podejrzeć z ciekawości. Kiedy widać jakiś pęcherzyk czy coś?
 
reklama
jeśli owulka jest tuż tuż to na usg już widać pęcherzyk i gin może mniej więcej powiedzieć Ci za ile będzie dokładnie owulacja :) wiem bo sama kiedyś prosiłam swojego aby mi sprawdził owulkę kiedy będę mieć ;-)
 
hej dziewczynki , dzieki wielkie wszytskim za przytulasy , wiecie co dzis rano w pracy przeszyl mnie straszny ból kujacy od brzuch przez narzady rodcze , i od tam tej pory zaczol sie pojawuac sluz jest on lepki, ale wilgotny , robie test na mikroskopie to mi pokazyje duzo czystego pola i 4 ciemne plamki juz nie wiem oszaleje
 
Cześć Dziewczyny:) jestem nowa na forum, mam nadzieję, że dobrze trafiłam. Chcielibyśmy z mężem zacząć starać się o dzidziusia, czekamy tylko na moje wyniki morfologii - zobaczymy czy moja anemia minęła. Bardzo się boję, czy nam się uda...czy będziemy musieli długo czekać... ogrom badań, o których czytałam w Niezbędniku Staraczki mnie przeraża - ale nic to, warto zrobić wszystko dla maluszka.
Czy któraś z Was miała anemię? Czy ona bardzo obniża szansę na zajście w ciąże? Moja pani doktor powiedziała żebym się tym nie przejmowała jeśli ją wyleczę.
Pozdrawiam ciepło :)
 
EdithCh
Witaj :)
Trzymam kciuki, żeby się udało. Niestety nie wiem jak jest z anemią na początku ciąży, ale na pewno musisz z tym zawalczyć, żeby się nie stresować w trakcie. Moja pani doktor mnie postraszyła, że szczególnie w dalszych miesiącach ciąży, gdy dziecko wysysa z matki wszystko co się da wiele kobiet ma anemię i muszę uzupełniać żelazo i B12.
Co do badań przed ciążą też mnie uspokoiła, żebym na zapas sobie żyły nie kuła. Ale przyznam się, że w tym roku już 3 razy miałam badania krwi (walczyłam z niedoborem magnezu i potasu), więc mniej więcej wie co i jak u mnie jest i że nie ma co siać paniki.
Jej podejście jest dość zdrowe... 'Jak zajdzie Pani w ciążę to zrobią Pani tyle badań, że jeszcze się Pani ich odechce, więc na razie proszę wrócić do domu i zająć się przyjemniejszą częścią, czyli robieniem dziecka ;)'. Zdecydowanie jest to kobieta, która potrafi rozgonić moje niepokoje i wywołać uśmiech na twarzy, gdy martwię się na zapas.
 
Ostatnia edycja:
reklama
EdithCh anemią aż tak bardzo się nie martw.. ja miałam całe życie anemię gdzie hemoglobina spadała mi nawet do 7-8 :confused2: przed ciążą oczywiście też anemia itd (jak zawsze) .. a w ciąży wielka odmiana: wszystkie wyniki krwi genialne i ani razu nie wyszła mi anemia! W niektórych przypadkach ciąża dobrze wpływa :tak: także Kochana nie masz o co się martwić i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&!

Pyscek i co i co? :-D

Nicole ja Ci nie pomogę z mikroskopem bo się na tym nie znam.. &&&&&&&&&&&&& za wizyte

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wszystkie!
 
Do góry