reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Magda_88

głupia lekarka
ja zawsze jak idę do nowego lekarza (bo też mam pakiet, więc rzadko się trafia dwa razy do tego samego) to wpisuje w google imię + nazwisko + opinie, żeby być chociaż przygotowanym
ale przyznam, że od kiedy wyrobiłam sobie dostęp on-line do rezerwowania wizyt jest to dużo lepsze, bo na spokojnie sprawdzam, który doktor kiedy może i jakie ma opinie
na telefonie to mi zawsze głupio było babkę pytać
 
Vin no mi zależało,żeby bardzo szybko umówić wizytę, a to była jedyna lekarka w Luxmedzie w całej Warszawie na wczoraj. Zaraz jej wystawię negatywną opinię.
 
Magda
dobrze wiedzieć, że mamy w tym samym miejscu pakiet ;)
gdybym wiedziała, że takie problemy będą to mogłam Ci oddać moją wczorajszą wizytę, bo ja poszłam tylko, żeby rozwiać trochę wątpliwości i chciałam mieć opinię lekarza co będę mogła robić w ciąży a co nie, niestety mam trochę nietypowych rzeczy w życiu, więc chciałam wyjaśnić
ale gdybym wiedziała, że ta twoja lekarka Cię tak potraktuje, to bym Ci oddała moją, bo specjalnie szukałam lekarza o dobrych opiniach w rozmowach z pacjentem
 
Magda
żaden w Luxmedzie nie powalił mnie na kolana, ale napiszę Ci moje opinie o tych co pamiętam
wczoraj: BOGUSŁAW BERLIŃSKI - całkiem przyjemny i chętnie odpowiada na pytania, ale do wypisywania badań się nie rwał, odesłał mnie do internistki na ogólne badania krwi

ANDRZEJ KUŻAWCZYK - do tej pory najgorszy lekarz w luxmedzie u jakiego byłam

pozostali, o których po wyjściu miałam opinię, że są 'ok'
Marek Pałdyna - u niego byłam na USG kiedyś, bardzo miły człowiek
Denis Aduku - obcjokrajowiec, ale bardzo dobrze mówi po polsku, bardzo delikatny
p. Sierawski - z nim kiedyś dyskutowałam różne metody antykoncepcji, również miał dużo cierpliwości w odpowiadaniu

ale mogę Ci polecić jedną internistkę w LM, moim zdaniem to 100% lekarz i najlepsza u jakiej byłam p. Teresa Więch-Winiarek
 
Ostatnia edycja:
Staram się Was podczytywać na bieżąco, bo ja też tutaj zaczynałam :-D

Co do zajścia w ciążę zaraz po odstawieniu tabsów... właściwie mi się tak udało. Konkretnie 28 kwietnia - w dniu wesela - wzięłam ostatnią tabletkę i odstawiłam je. 2 maja przyszła @ prawdopodobnie z odstawienia. Z początkiem czerwca miałam dostać normalną @, a ona zrobiła nam psikusa (zresztą bardzo miłego) i nie nadeszła :-) Teraz jestem już po drugim etapie badań prenatalnych i nasz synuś rozwija sie prawidłowo. Lekarz, który mi je wykonuje stwierdził, że nie można we wszystko ślepo wierzyć. Jeżeli dziecko ma być zdrowe, to będzie! I ani żadne tabletki brane wcześniej ani tryb życia itp. nie mają na to wpływu. Więc dziewczyny... uszy do góry! Trzymam mocno &&&&&&& za wszystkie staraczki!

I przesyłam moc fluidków dla każdej z Was! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Vin a ja dzisiaj tam sprawdzałam i do niej nie było wolnych terminów, bo właśnie miała dobre opinie. Za późno przeczytałam i pewnie już nie zdążę zarezerwować i dojechać. Wpisywałaś po lekarzy czy wolnych terminach? Zależało mi,żeby własnie do niej iść.

Eve
zbieram fuidki na następny cykl! :)
 
Do góry