reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael :-D:-D:-D to nie melakser...to raczej urządzenie multifunkcyjne:p też takie posiadam:) choć czasem szfankuje to jak na swoje 28 lat nieźle sobie radzi:p

A w łóżku to się zamienia w mój osobisty wielofunkcyjny wibrator :-D


Co tu taka cisza? A ja się nudzę :/


Kochana jak się nudzisz to idź zgwałć męża, daj mu po głowie i lulaj :-) :p


fasolko no no ale sukieniusia ;-) laseczka z ciebie w niej ;-)

a niunia spi wiec jestem z wami ;-) ppowiem wam ze szoku dzis bylam bo tesciowa prala caly worek ciuszkow co przynioslam i mi dala do poskladania i powiem wam ze wcale duzo tego niema a myslalam jakos ze bylo wiecej tego... a poskladane to nadal luzy w komodzie ale zato wiekszosc 74 i 80 juz w komodzie a wieksze 2 zwykle reklamowki na strychu i michal jeszcze w poniedzialek 3 przyniesie od kogos z pracy powiem wam ze na tych ciuszkach to mozna by splajtowac jak by sie nowki kupowalo bo strasznie szybko niunia wyrasta... a np. tych ogrodniczek z fishera co kupilam na allegro niezalozyla ani razu a tych sukienek to pol szafy mojej wisi razem z spodniczkami i sweterkami az mi malych wieszakow brakuje..


Atanku wiesz zawsze fajnie dostać ubranka, i fakt idzie zbankrutować, dlatego ja lubię Pepco i Textillia Market za grosze można tam kupić ubranka nowe. Poza tym mam dwa lumpki gdzie mogę też za pół darmo kupić ubranka dziecięce i jeszcze dostaje 50 % upustu.
Ostatnio obkupiłam małego, kupiłam ze 20 sztuk ubranek i zapłaciłam 40 zł za towar wart 80 zł :-)


eh.. ide spać bo jutro rano praca ... Branoc :* będę wieczorkiem :)


Dobranoc Dziubeczku :***





Pieczę mi się placek cukiniowy, nie chciało mi się smażyć placków :p
No i obiadki młodego gotowe! Uuuf :-)
 
ehh kochana zawsze jakis sposob ja np. w ciazy kombinacje robilam bo chcica ze hej byla a maz niemial sily a teraz jakos po porodzie zadko bo zadko a ja jestem tam jakas przymala.. wiec nawet sie nie pale do tego ;-P a w ciazy to bielizne kupowalam striptiz robilam a raz wystarczylo pokazac jak mi cycki urosly gdy sie siara zaczela zbierac i juz byl moj ;-)
 
reklama
Do góry