reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
sorki ale ja wtedy mialam z 17 lat i 1 raz palilam skreta... i tak to sie skonczylo ;-)ale w sumie fajnie bylo ;-)

ael czemu zakonnica ja przed mezem mialam z 16 facetow

no i sie zgorszyly i uciekly ;-(
 
Ostatnia edycja:
No to ja jestem totalna masakra pod tym względem. Zero porównania bo ja pierwszy raz i kolejne (od 11 lat) miałam z jednym facetem, który aktualnie jest moim mężem :-) I tak dobrze, że przed ślubem zaczęłam bo inaczej to bym pewnie teraz była na etapie, że może zdejmiemy kołderkę hyhyhy :-D:-D:-D
Teraz powinnyśmy stworzyć wątek rozmowy nocą :-D:-D:-D

Nie uciekły tylko zęby myły
 
Ostatnia edycja:
hehe to chyba na prywatnym (kameralnym bo nas zaraz zamkna ;-)

ja mlodo zaczelam bo 30.maja 2003roku z facetem co myslalam kubus ze bede z nim zawsze ale coz ;-) dostal sek z dziewica i po 4 miesiacach zostawil a teraz znikam spac ;-) dobranoc
 
sorki ale ja wtedy mialam z 17 lat i 1 raz palilam skreta... i tak to sie skonczylo ;-)ale w sumie fajnie bylo ;-)

ael czemu zakonnica ja przed mezem mialam z 16 facetow

no i sie zgorszyly i uciekly ;-(

Booooziu i jeszcze skręt! I seks! No tak sex, drugs & rock and roll...

Atanko przy Tobie czuje się normalnie jak najbardziej zagorzała zakonnica...
Ja przed Pawłem, to miałam tylko jednego jedynego penisa a Ty aż 16..... o Booooooooooooooooooziu!

Żabo dziś pokazałaś się nam z innej strony, no no mamuśka :-D
 
Aael po 1 16 chlopakow nie z kazdym spalam...
po 2 młoda nie wyzyta bylam i glupiutka a po 3 mysle ze wtedy to nawet mogli by mnie nazwać nimfomanka bo przez jednego chlopak!a miałam caly czas ochote i zwiazek 5ylko sie na tym czymal:.. -niestety iwiekszosc moich zwiazkow.to tylko oddanie z mojej strony serduszka i ciala a oni to wykorzystali ... p.s. spac nie moge. Niunia spi maz spi a ja sie krece
Aa przypomnialam se ze oolci. dawno nie bylo wiec poszlanm zobaczyc co u niej bedzie miec chlopca .

Sorki za bledy pisze z telefonu
 
Dołączam :)...niestety my starania zaczniemy dopiero w maju...ja bym chciała juz ale mąż musi się przygotowąc psychicznie :):-)
 
reklama
Do góry