reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

o bosheee ale dziś dzień, mała prawie nic nie spała - a ja postawiłam sobie za cel wyprasować zaległości i poprać i posegregować wszystkie ciuszki małej 50,56 i 62 bo raczej do tych rozmiarów już mi nie zmaleje:p jeszcze jej obiadki na zapas robiłam, tradycyjnie latałam z odkurzaczem(jak co dzień - uroki posiadania sierściucha w domu...) nogi mi w dupke włażą, że masakra ale plan zrealizowany:) Za to na obiad dla nas dziś tylko naleśniki z twarogiem bo już mi się nic nie chce...Mała podczas prasowania (a było to prawie 3,5h) w końcu padła i śpi do teraz więc ja nadrabiam zaległości w porannej kawie...ale mogę być z siebie dumna prawda???:)
Fasola oj lanie dla mężczyzny się należy, a co najmniej karny jeżyk!!!
Silm to udanego wypoczynku rzyczę:)
Ael dopiero teraz napiszę - jeju jaki ten Twoj synuś już duży, życzę mało drażliwych tych zębów...
A i bym zapomniała to jakie będą te Twoje wizytówki Sleepy????bo jakoś zapomnialam?:happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewika gratuluje 9 miesiecy jak ten czas leci ;-)

sleepy a zdjecie wizytowki dasz?;-)

moja dzis przeszla sama siebie zjadla caly sloiczek zupki pierwszy raz ;-) :-D

fasolko no odwazna fryzurka ale ta co mialas mi sie bardziej podoba ;-)
 
ooo sleepy wizytówki robi? :-) fajna sprawa:-)
Cześć Pysiorku :-)
Paluszek jak już jesteś rozkręcona w prasowaniu to wpadnij do mnie, ja mam tak ze 2h ;-)

Proszę bardzo słoń w sukience:
Obraz 004.jpgObraz 005.jpgObraz 006.jpg

całus dla Was za to, z,e jesteście wspaniałe i za to że jesteście właśnie takie jakie jesteście Obraz 007.jpg
A w galerii jeszcze dodałam Łucka :-)

Atanek,ta co miałamjest fajna, ale tak strasznie mi włosy lecą, ze postanowiłam je skrócić, póxniej będę znów zapuszczała,zeby na wesele siostry za rok móc kwiatek wpiąć we włosy.
 
Ostatnia edycja:
hehehe, ja zwariuje z wami,a następny poziom to już kaftan;P

fasola głupia babo, słoń mówisz?:) ja tu kiedyś robiłam za hipopotama, pamiętasz? nasz wątek się robi taki bardziej zoologiczny można by rzec;P
I jakie masz ściany różowe fiu fiu!:-D:-D No i to najmniej ważne.. sukienka bardzo ładna i świetnie w niej wyglądasz:)
 
hyhyhy ściany są teściowej - wiem, ze lubisz takie teksty ;-)
ale powiem, ze jak na jej gust to i tak są do zniesienia ;-)
chciałam napisać hipopotam, ewentualnie baleron w siateczce,ale po dokładnym oglądnięciu zdjęcia poprzestałam na słoniu :-)
Odnośnie samej sukienki, szału nie ma, ale jak za 55 zł to stwierdzam,ze też jest zajebiście
wink2.gif


Nudaaaa Panieeee!
Gdzie Wy?
 
Ostatnia edycja:

Bry kochana ;-) :*


o bosheee ale dziś dzień, mała prawie nic nie spała - a ja postawiłam sobie za cel wyprasować zaległości i poprać i posegregować wszystkie ciuszki małej 50,56 i 62 bo raczej do tych rozmiarów już mi nie zmaleje:p jeszcze jej obiadki na zapas robiłam, tradycyjnie latałam z odkurzaczem(jak co dzień - uroki posiadania sierściucha w domu...) nogi mi w dupke włażą, że masakra ale plan zrealizowany:) Za to na obiad dla nas dziś tylko naleśniki z twarogiem bo już mi się nic nie chce...Mała podczas prasowania (a było to prawie 3,5h) w końcu padła i śpi do teraz więc ja nadrabiam zaległości w porannej kawie...ale mogę być z siebie dumna prawda???:)
Ael dopiero teraz napiszę - jeju jaki ten Twoj synuś już duży, życzę mało drażliwych tych zębów...


Dzieki kochana. No poszalałaś dziś :-)
Ja się sukcesywnie pozbywam ubranek, a to bratu oddaje, a to oddaje dziewczynom z grup pomagających na fb. Przynajmniej miejsce mam :-)



paluszku: to niesamowita sprawa- będą DREWNIANE!:-D:-D


Kurcze dobrze, że napisałaś bo ZAPOMNIAŁAM :p


Proszę bardzo słoń w sukience:
Zobacz załącznik 487906Zobacz załącznik 487907Zobacz załącznik 487908

całus dla Was za to, z,e jesteście wspaniałe i za to że jesteście właśnie takie jakie jesteście Zobacz załącznik 487909
A w galerii jeszcze dodałam Łucka :-)


Kochana gdzie Ty mieszkasz????
Przyjadę ja do Ciebie, pokaże się czyli prawdziwego słonia. Skopię Ci dupsko by wykować te głupoty z głowy! Ok?
Śliczna babka jesteś i bardzo dobrze wyglądasz w tej sukience :-)



Heh młody dziś to niebo z wczoraj. Dziś nie płacze w ogóle, bez powodu. Śmieje się, bawi, gania po podłodze. Paweł poszedł obdziargać sobie włosy, przyszedł to mały przez godzinę patrzył się na tatusia bo go chyba nie poznał w krótszych włosach haha :-D
 
Fasolkaaaaaaaa mogę cię wziąć? :cool2: nosz normalnie bym cię przeleciała :-D słonie to w zoo :-p kobito tyś mniejsza od mię na dowód pokażę wam w niedzielę zdjęcie z jutrzejszego weselicha w kiecy o ile mnie nie zlinczujecie za to :cool2:

Ael heh porządki mówisz, też muszę zrobić jak wrócę do siebie

Paluszku ja też zapraszam na prasowanie :-D

sleeep poważnie drewniane????????????

ja oczekuję na przybycie męża mego ale kiedy to będzie to ja nie wiem nic poza tym że dziś ;)

to tak a propos słoni i hipciów :p
Zobacz załącznik 487936Zobacz załącznik 487937
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry