reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
siema Lachony w lachonarium :-)
Ja to raczej po ciąży piękna nie jestem,no chyba,ze licząc od tej dziurki w szyi między obojczykami do czubka głowy, to owszem jeszcze jak cię mogę ;-)

fifka poważnie, a że ubieram się inaczej niż pozostałe baby u mnie w pracy (czytaj elegancko)(pracuje w urzędzie) to mówią na mnie na wsi modystka :/ a koledzy z pracy gwiazdeczka hyhyhy
 
Wszystkie jesteśmy piękne,tylko faceci za źadko nam to mówią,chociaż mój mężu nawet w ciąży mi to często mówi:-D
Sleep postaram się jutro zrobić zdj wucera,ale nie obiecuje bo przyjeżdza do mnie bratowa z chrześniakiem-trochę to dziwne i podejżane bo nigdy sama nie była,nie wiem o co caman?
Ewika a.czemu to tak mój suwak Cie stresuje?
Wiecie co chyba mała mi się przekręciła i skacze jak szalona,boje się,żeby się nie poplątała...
 
pfffffffff no to ja mam więcej i co? wygrałam haaaaaa, a nagrodą może być pudełko czekoladek hyhyhy, jak je zjem to wygram nagrodę główną - orbitrek hyhyhy

cześć ruda wrrraaauuuu - nie poplącze się dontłory :-)

kurcze wypiłam drinka i we łbie mi szumi, mąż śpi obok, a ja mam na niego piekielną ochotę. Myślicie, ze jak go zgwałce i zrzucę winę na alkoholto się obrazi?
 
Ostatnia edycja:
Miq spokojnie... mój też szalał i nie był obkręcony :* Nie myśl o głupotach... :tak: bo wpływu na to nie masz a się będziesz tylko sresować :*


Fasolka
pffff chyba wygrasz więcej tłuszczyku tu i ówdzie XD
 
no no sleepy filipek slodziasty a ty no no laseczka ze hej ja to sie chowac moge,,,

fasolka nie powiedzialas czy sie ciuszki podobaja tylko ten jeden musisz wyprac bo nie zdazylam z masci wyprac bo raz byl prany i masc zostalo troszke na ciuszku :baffled: a niepralam ostatnio malych ciuszkow bo zapomnialam i byly tylko 74 i 80 prane ;-)
 
reklama
Ja teraz dopiero spojrzałam! Jeju Łucja ma już 5 miesięcy!!! :szok: Ona jest tylko o miesiąc młodsza od Konrada! Olśniło mnie..... ciągle jakoś wydawało mi się ze więcej.... jeju jak ten czas leci...
 
Do góry