reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Czego się wstydzisz?? Piękna kobieta jesteś!! Raz pokazałaś buzie jak wrzucałaś zdjęcie ze ślubu więc wiem! :-D


Nie uciekaj przed aparatem... później będziesz tego żałować... ja cały nastoletni czas uciekałam... a teraz szkoda ze mam tak mało zdjęć... fajnie sobie siebie pooglądać po paru latach :tak:\



I oczywiście ze chcemy fotki!!




A i jeszcze jedno... Fasolka nie mogła pisać o Tobie bo ty nie masz swojego zdjęcia na fb :-D
 
Ostatnia edycja:
swojej buzi:zawstydzona/y:
wstawie wam pokoik czy chcecie czy nie;P

IMG_0222.jpgIMG_0221.jpgIMG_0220.jpgIMG_0224.jpg
a i przypomniało mi się.. sorry miq że nie próbuje z kurtuazją, ale... pokaż kibel:cool2:

edit: fifka.. przecież mam..
 
Sleepy piękny pokoik!! Widziałam kiedyś taki żyrandol w pokoju młodszej siostry mojego byłego faceta :tak: Super jest!


My też mamy miejsce na pokój dla naszych dzieciaków (jeden około 40m2 i przedzielimy go na dwa pokoje) ale na razie stoi w stanie surowym bo kasy na to nie ma.... ale jak już zaczniemy to wtedy się wyżyje :-D

Aj tu durna... jakbyś miała czego się wstydzić... :wściekła/y:



Co ty masz??? Ja nie widziałam... są tylko Twoje włosy....




Kwiatuszku przytulam kochana.... wierze ze tobie się też kiedyś uda :*
 
kwiatuszku... idź odpocznij sobie.. a tobie też się uda! na pewno&&&&&&& :*]

fasola: no jak teściowej to zwłaszcza trzeba robić remont.. nawet można go nie skończyć, a niech się kobieta męczy;)

fifka: no przecież ślepotko mała;P Popraw szkła na nosie i jazda na facebooka;) Takie na skale stoję sobie...

a pokój, jak wszystko, jeszcze nie skończony i będę malować na jednej ścianie, ale zobaczymy czy mi to wyjdzie;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sleppy... pffffffffffffff............ sobie jaja robisz..... jak tam mało co cie widać.... nawet zdjęcie ślubne masz o dupy strony... :dry:



No! Teraz w galerii to widać cię w pełni!! Piękna baba jesteś!! Ja przy tobie kompleksów się na bawie... a ta sie jeszcze chowa... :angry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry