reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscku gratuluję ;-)

Necia hahaha, w sumie to mój błąd bo nie dopisałam, że elektroniczną.... :-p


A ja wczoraj doczytałam, że przed tym filmem na który się wybieram we wtorek z koleżanką będzie pokaz czipendejs.... :-D ale będzie ubaw
 
reklama
eee pyscek ale lasencja będzie w szorcikach

magdalena haha to raczej moje myślenie pozostawia wiele do życzenia :sorry: zabierz mnie ze sobą zabierz :-D

miq ja to nawet nic nie robię tutaj próbowałam ale chce mieć ten swój pseudo skalniak to niech sobie ma pod balkonem z tyłu miało być tyle rzeczy a nic nie ma poza chwastami. nooo to by było na tyle ;-)

a ja tak sobie myślę czy sobie z małżem jutro po południu ogniska nie napalić Małgosię na kocyk wezmę nieopodal
 
od dzisiaj postanawiam się nie przejmować i zamartwiac na zapas :) !!

ma_gdalena Moja mama ma tendecje również do dużych dzieci jak jej to gin powiedział, ja ważyłam 3600 i miałam 56 cm wiec mała na pewno nie byłam, a mój bracholek 4 kg i 61 cm :) tak że klocuszek a moja mama 158 i 50 kg tak że drobna kobietka :D ja tez jestem drobna mam 157 i teraz waze 54 kg mój S tez drobny wysoki ale bardzo szczuplutki wiec moze dziecie nasze też drobniutkie :) zobaczymy w poniedziałek co mi gin powie na pewno bedzie mi cytologie pobierał. Nie lubiem tego..

Rany juz tak późno a ja w domu nic nie zrobiłam!!! a bałagan masakryczny i obiad nawet nie zaczety. Eh ostatnio mam straszne problemy z organizacją :-)
 
Ostatnia edycja:
Pyscek fajne portaski,przydałyby mi się takie,ale ja muszę wszystkie przymierzać czy mi się pod brzuszkiem zmieszczą
Ewika a włosów nie oddam,mój kolor to ja,ale mam znajomych,którzy mnie jako człowieka akceptują ale głośno mówią,że rudzielca by nie chcieli,to nie jest miłe no ale trudno
 
reklama
Do góry