reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lilly: muszę to w końcu powiedzieć.. lubię cię;P Już któryś raz kombinujesz jak ja;P Ale niestety.. dziewczyny nie dały się zrobić na środek polski w Gdyni, więc myślę że ze szczecinem też będzie ciężko:/

sil: Jak to jakaś wieś na środku polski? koperta była za cienka czy jak? Miała być Gdynia!:p

necia: "tak w sumie to nie profesorek a pułkownik dr inż ;) - chyba półgłówek dr inż ;P Co ten twój studiuje pochwal się:)

nat: NO W KOŃCU!!:p &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

sun: ja wcale nie puszczam! &&&&& aż ci się w końcu uda!

mag: gratuluję!

fifka: tobie to nie wiem co napisać bo właściwie miałam podobnie. z tym że jak byłam malutka tomiałam ciepło w domu, ale do tej pory jest tak że wszystko mówię i robie dokładnie tak jak absolutnie nie można robić. Nic nie potrafię itd. no co zrobić. pozostaje nam się z tym pogodzić i naszym dzieciom dać to czego my nie miałyśmy.

mona lisa: pewnie że miło! Bo my fajne babki jesteśmy!:-D pisz pisz!

fifka: To już duży chłop z tego twojego synka! gratuluje i wszystkiego naj;) buziak dla malucha:*
 
reklama
Sleepy hahaha:-D ja też Cię lubię :-p ale Kochana, nie wiem skąd pomysł, że Gdynia to środek Polski, a Szczecin!!! toć to same centrum!!! :tak: więc nie wiem co te dziewczyny kombinują :-p jak ja tutaj chcę taki niezły deal zrobić dla wszystkich :-D a jak tam Filipek i jego brzuszek? mam nadzieję, że choć troszkę już lepiej?
 
lilly: wiesz co.. nie chce zapeszać bo już nie raz wydawało mi się że jest lepiej a potem dupa, ale.. jakby trochę mniej go bolało? wczoraj wieczorem serii bąków nawet nie zauważył.. mam nadzieję że to zadziała..
a jak twoja księżniczka? objawy skoku już nie wracają?
 
Slyppy dziękuję... ale lepiej puść &&&&&&&&& bo będą Cię tylko nie potrzebnie boleć ręce... Podjęliśmy z mężem decyzje, że zaprzestajemy leczenie... a co za tym idzie nie ma raczej szans na zaciążenie (jest mi z tym bardzo źle, no ale trzeba się z tym pogodzić - prosiłam męża aby on podjął ostateczną decyzje i taką decyzje podjął, że mam odstawić leki)... Będę do Was zaglądała, co jakiś czas... ale tylko po to aby dowiedzieć się co u Was słychać.... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Widzę, że chyba nie bardzo mnie tu mamusie pamietają... ale w sumie dawno mnie nie było :zawstydzona/y:

Ale przychodzę za to do was z dobrymi informacjami... :-) otóż dziś zaczynam właśnie 9 tydzień ciąży!!!!!
Dopiero tak późno piszę do was, bo strasznie mnie męczyło do tej pory, że w sumie tylko spałam cały czas. A dziś mam chyba pierwszy taki mocniejszy co kolwiek dzień, że mogę jakoś bardziej funkcjonować.
 
widzę, że chyba nie bardzo mnie tu mamusie pamietają... Ale w sumie dawno mnie nie było :zawstydzona/y:

Ale przychodzę za to do was z dobrymi informacjami... :-) otóż dziś zaczynam właśnie 9 tydzień ciąży!!!!!
Dopiero tak późno piszę do was, bo strasznie mnie męczyło do tej pory, że w sumie tylko spałam cały czas. A dziś mam chyba pierwszy taki mocniejszy co kolwiek dzień, że mogę jakoś bardziej funkcjonować.

gratuluję
!!!!!!
 
Dziękuję SUN :* ja za ciebie też trzymam kciuki i wierzę w to, że i tobie się uda. Widzisz, mi zajęło to 2 lata, w tym rok czasu się leczyłam. Ale warto było. Miałam wiele trudnych dni i pod względem fizycznym, ale przede wszystkim psychicznym. Dlatego popłacz trochę jeśli masz ochotę, ale później głowa do góry i do przodu :)
Trzymam za ciebie kciuki bardzo mocno :*
 
reklama
sun: ja tu jestem przodowym kciukotrzymaczem i jako taki posiadam wiele kciuków do zaciskania! będę trzymać i koniec! cuda się zdarzają i tego ci z całego serca życzę!

monis: gratuluję!! spokojnych 8 miesięcy:)
 
Do góry