reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
A nie, to jak tak, to pewnie niestety @. Choć przyznam, że ja bym już chciała dostac i wiedzieć, na czym stoję, by nie zaciążyć.
 
Nie, jeszcze nie miałam. Fasoleczko, owu miałaś na pewno, skoro masz @, bo jedno wynika z drugiego :) Właśnie dlatego się boję, że może coś, bo jak się dostanie @ to już po fakcie, a tak to można w ciąży być i nie wiedzieć. Nawet pytałam kiedyś tu, jaki jest śluz podczas karmienia, ale chyba nikt nie wie
 
No ja już odciągnięta mogę jeszcze na chwilkę zajrzeć do was bo małż wraca za ok godzinę i jedziemy do małej po obiedzie, a potem on się bierze za gruntowanie ścian a ja siedząc w fotelu będę segregować papierki różne z mebli na dwie kupki trzeba porządek i miejsce zrobić dla małej.

Fasolka śliczna jest zupełnie nie przypomina tej kruszynki sprzed miesiąca :)

Sil osz ty jeszcze @ nie miałaś kawałek, ja się nie znam w sumie zobaczymy jak u mnie będzie
 
reklama
Sil słyszałam ze czasem i ak jest ze rok się @ nie ma i nie jest to nic dziwnego! Inna karmi regularnie a @ dostaje już po miesiącu :tak: Każdy organizm jest inny.


Ja już bym chciała dostać bo jakoś tak się niepewnie czuję kochając się z M... zresztą przez długi czas miałam podejrzenie ze jestem w ciąży... Ale wczoraj test owulacyjny wyszedł negatywny to odetchnęłam z ulga... od tygodnia wychodziły mi same pozytywne... a śluz leje się jak głupi... i to taki typowo płodny... tak więc to pewnie dni płodne były a nie ciąża.
 
Do góry