reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Siemka babonki, za chwile wstawę jeszcze jeden filmik z małą,tylko musi się wgrać na youtube.
Fifka nie karmiłam małej piersią bo jestem u niej co drugi dzień, ale po powrocie do domu będziemy się uczyły. Narazie odciągam mleko, a żarłoczek wsuwa z butelki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sil raczej nie... wczoraj wypiłam tylko karmi rano... a bywają dni ze i pije to karmi i herbatki to aż tak piersi nie puchnął... swoją drogą w dzień mleka jest akurat a w nocy już nie raz miałam takie sytuacje z bólem piersi jak Konrad robi długie przerwy od jedzenia. Pare razy tak było ze sama go budziłam zeby zjadł bo piersi wołały o pomoc :-D


Fasolka to czekamy na filmik!


Laura co jest? Moze hormony pp prostu szaleja co? Czy ze swoim cos nie tak?
 
Haha A jakie panienka ma paznokietki długie! heh... a jak doszłam do końca to aż łzy po policzkach mi pociekły... usłyszałam kołysankę "Raz królewna złotowłosa cudny miała sen, że splatała złote włosy, złociste jak len itd." aj.... kojarzy mi się z przedszkolem....

Piękna Łucja! :* Dzielna dziewucha!
 
reklama
Do góry