reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej Dziewuszki :-) Co tam u Was?
Ja przyszłam Wam się dzisiaj ciutkę wyżalić… ostatnio mało tu bywam to fakt, ale… to dlatego, że już nie daję rady…. :-( Jestem zmęczona moimi niepowodzeniami… wszystko jest nie tak jak miało być… Wiem, że to dość egoistyczne, bo tutaj już prawie wszystkie jesteście mamusiami i macie inne problemy, ale… tak Wam zazdroszczę, że możecie tulić Wasze dzieci, możecie się spełniać…. Wiem, że zazdrość to nieładna cecha, ale jest faktem :-( Nie jestem tak silna, żeby zmierzyć się z moją niezdolnością do zajścia w ciążę :-( Dziś jestem totalnie rozbita… chleje piwo, żrę czekoladę i chce mi się wyć… dołączy ktoś do mnie? :-(
Ps. a te Wasze Dzieciątka są takie piękne :-*

ja moge sie dołaczyc


fifcia to sie nie zastanawiaj
 
reklama
Dobry wieczor :-)))))

Fifk pies fajny, ale z wlasnego doświadczenia Ci powiem,że będziesz się wqrzać jak mały zacznie raczkować i będziesz mieć pełno sierści na jego ubraniach w buzi na rękach i na nim całym :-)
foxy trzeba trymować albo skubać.. ( jak jest wytrymowany to się tak nie sypie jak struktura jego włosa jest szorstkowłosa- czyli odpowiedni szampon i wizyta u groomera w celu wyskubania psa raz na jakiś czas czyli ok. 2-3 miesiące przerwy między trymowaniem.. ale możesz to robić sama, ale ostrzegam,że bolą paluchy :-p bo skubiesz psa do gołej skóry :p ) więc decyzja należy do Ciebie
a co
do wierszyka.. jednej zaciążonej nie mam zapisanej.. ale za cholere nie wiem kogo.. może wróci do Nas i się przypomni :-p

no i może jakaś nowa fasolka by się przydała :-p
 
ojojoj, ale naskrobały.. Pewnie, bo mnie nie było, jak jestem to zawsze znikają;P

Dagne: Oberwałam niesłusznie za niepochwalenie się koszulką. Potwierdzam- zazdraszczam, ale to koszulka należy do natkusi:)
Atan: Piękna uroczystość. Torcik taki, że ślinianki mi oszalały:sorry2:

Fifka: Mówiłam że jak przyjdzie magda to ci doradzi z tym pieskiem?:)

kwiatek i truskawcia: nie wiem co wam powiedzieć, bo nie wiem jak to jest tyle czekać.. Ale wierzę że się wam uda! Pewnie jak każdej w najmniej oczekiwanym momencie.. fluidki od filipa (?)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

soglam: :( Wyczerpałaś ilość pecha.. Teraz się uda i koniec! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

lam: jakaś krótka wiadomość na wieczór? mimo naszego planu czuję się niepewnie jak nie piszesz;P

Dziewczyny, jakie to było mydełko do kąpieli dobre? Ael polecała pamietam nie raz.. Nie oilatum, tylko...

 
Ostatnia edycja:
O Magda dobrze ze o tym piszesz.... nie wiedziałam ze trzeba je trymować :shocked2:


Sleepy ja uważam ze płyny są lepsze niż mydełka... ja używam Jonson baby 3w1. I myje nim i głowę i całe ciałko małego.
 
ja zbyt czest tego imienia nie slysze ;-)

Fifka nie musisz , ale będziesz mieć foxa kreconego jak baranek i na kazdym kroku się leniącego ;-) a naprawdę jest tego sporo :-) koleżankę mam groomerkę i obcinałam już shih tzu, yorka i foxa.. to są przeważające rasy.. no i sznaucer :-) i naprawdę się wydaje ,że to nieduży pies, ale sierści jest sporo :-) 2_foxterrier_image.jpg
 
Ostatnia edycja:
"Dagne: Oberwałam niesłusznie za niepochwalenie się koszulką. Potwierdzam- zazdraszczam, ale to koszulka należy do natkusi:)"

Sleepy nie wiem czy ja to kiedys pisałam ale ja Cie po prostu uwielbiam!!!!!!!!!!!!! :-D

Z Ciebie jest w rzeczywistości chyba niezła jajcara, co? :-D


A my sprzedaliśmy nasze stare autko i nie powiem żal był jak cholera... bo to moi rodzice kupili je z salonu, potem my trochę nim jeździliśmy i dziś sprzedaliśym... taki jakiś sentyment do niego miała... :-(
 
reklama
Do góry