reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczyny małemu pupcia się odparzyła:szok::-( Jest dzielny nic nie płacze a ma takie drobne krosteczki. Macie dobry sposób?
 
reklama
Dagne nasze dzieciaczki wyjątkowo udane! :-D Widać ze tworzone z miłością :-)


Atan z Paluszkiem mi sie pomyliło.... nie wiem co z Lovką...


Iwasek ja z tym samym walcze u Konrada.... tyle ze on ma to w okolicy jejeczek... Zmieniłam teraz pieluszki na pampers prenium care bo są delikatne i zasypuję mąką ziemniaczaną. A na noc smaruję Termentiolem i ładnie zaczyna się to goić.
 
Fiona ma Remiego, ale nic więcej nie wiem

Ja smaruję oliwką po kąpieli i sudocremem czasem, może spróbuj tak, a mąka ziemniaczana też fajna :) no i wietrz
 
Iwasku - ja Małej smaruję przy zmianie pieluszki Alantanem, a na noc Sudocream, mąki nie próbowałam, bo nie musiałam na szczęście. Ale lekko odparzoną pupcię mieliśmy po 1 dniu używania Sleep&Play - rumiankowy wkład uczulił. Raz dziennie Mała leży ok pół godz z pupcią gołą i kica sobie, a przed kąpaniem myję Jej strefy intymne przegotowaną wodą.

Właśnie zastanawiałam się co z Fasolką...
 
Lovka miała mieć Anię, ale ostatni jej post jest ze stycznia, ze musi leżec, potem nie ma nic, nie wiem, czy któraś miała z nią kontakt
Fasolka o ile się nie mylę to Łucja miała 1400, ktoś mnie poprawi? i 4...3? cm?
 
Chciała teraz żeby poleżał ale gdzie tam! Sprzeciw pewnie wszyscy sasiedzi słyszeli!
Ubierałam go szybciej niz rozbierałam:baffled: sudokremem wysmarowałam pupinke. Wykapiemy go dzisiaj w oilatum i zobaczymy co dalej. Też słyszałam o alantanie że jest dobry
 
Chyba trzeba zaktualizować nasze staraczki i terminy @ więc proszę te które chca się na niej znajdowac o kontakt:) Poprzednią kasuję .
UPS przepraszam że post pod postem:shocked2:
 
reklama
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa będziemy mieli psa..... i to pewnie już jutro........................ zwariowałam na calej lini................. weźcie wybijcie mi to z głowy!!!!!!!! Napaliłam się jak wariatka...........................


O takiego foks terierka....

Zobacz załącznik 455419
fifcia widze ze to foksterier z tego co sie nie myle sliczny ale powiem cize ta rasa nie nawidzi samotnosci i lubi psuc w domu gdy zostaja same na zlosc poczytaj o tej rasie
imprezka widze super
 
Do góry