reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

sun Fasolka milczy, to był ciężki dzień dla niej. Jeśli do mnie się odezwie dam wam znać.

Ja próbuję za pracę się wziąć ale jakoś mi nie idzie dziś toto za bardzo. Muszę sobie listę zrobić co potrzebne jeszcze będzie.

donia malutka ślicznie wygląda z tym termoforkiem :) widzę pościel która mi się podoba, a na allegro kupowałaś?

Iwasku jak tam samopoczucie?
 
reklama
Neciuszku wszytko w miarę dobrze ale wszystko będzie jasne po wizycie u gina:) Dzięki kocjana że pytasz;-) :*
 
Lamiav ja sobie nie wyobrażam życia bez przewijarka na łóżeczku... to taka wygoda ze szok... przewijasz brz garbienia się i dokładnie widzisz co "czyścisz"

Ale ja taki identyczny jak ty pokazujesz kupiłam nowy za 30zł... wiec poszukaj :tak:
 
reklama
Netka jestem :tak: ona jest troszke sztywna bo to gruby materiał, ale jest gładziutka i nie będzie się mechacić. Bardzo przyjemna dla skóry ;-)
 
Do góry