reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ATANKU!!! GRATULUJE KOCHANA! CUDOWNA WIADOMOSC! MAM NADZIEJE, ZE OBIE CZUJECIE SIE DOBRZE I OBYLO SIE BEZ ZADNYCH KLOPOTOW! CALUJE MOCNO!


yyyy ja nie ucieklam, ja po prostu nie umiem byc w kilku miejscach na raz :) i potwornie zle sie czulam a jak sie dobrze czulam to bylam zajeta i tak jakos ucieklo...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: przepraszam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:


fifka - pamietam teraz. czytalam jakiegos jej posta z krazkiem. czyli kurka jednak nie pomogl. no nic. mam nadzieje, ze wszystko sie dobrze skonczy. a ktory ona ma tc teraz? 30?
 
reklama
Fasolka skończyła 30 tydzień a 31 zaczyna..

Pok może i pomogła... ale tu wody zaczęły odchodzić.... a na to już nic się nie poradzi...
 
Hej dziewuchy :*
Fasolka trzymaj się mocniutko!! trzymam kciuki by wszystko było w porządku !!

kurczę coś czuję, ze będę musiała szybciej na zwolnienie iść, bo się co raz gorzej czuję...
 
potwornie jej wspolczuje. slow mi brak zupelnie. to musi byc dla nich taki stres okropny. ale z drugiej strony 30. czy 31. to nie tak strasznie. ja jestem dobrej mysli!
 
Kurcze co z Fasolą?? :szok:ja nic nie wiedziałam... :baffled:

Fifka dziękuje za podpowiedź, prędzej czy później na pewno skorzystam :-p dzisiaj Bartoś w miarę grzeczny :-) ale przeraża mnie to, że od niedzieli nie robił kupki! :szok: często sobie pierdzi (strasznie śmierdząco) ale kupy jak nike było tak nie ma :eek: ale o dziwo też się nie spina. Próbowałam już troszkę termometrem poruszać w pupie bo myślałam, że pójdzie ale doopa.


Ja już dziś upiekłam ciasto bo po południu przyjeżdża chrzestna K zobaczyć małego i ugo0towałam obiadek! A poza tym znalazłam na tablicy.pl fajne oferty z zabrza (czyli z mojej miejscowości) sterylizatora i podgrzewacza z aventu za połowę ceny a nawet taniej. Co prawda butelki mam tt ale czytałam, że też pasują bo sprzęty z TT nawet używane są droższe... :eek:

POK a TY jak się czujesz???
 
Magda na kupkę spróbuj podać Lakcid w ampułkach.


Dziewczyny nie stresujcie się tak Fasolą bo te stresy ani jej i małej nie posłużą ani nam. Tym bardziej ciężarnym.


Pok lepiej już :-) tylko dziś aura do dupy.
 
Ale sie tu porobilo, mam nadzieje ze wszytskie kciuki pomoga!!!!

ja dzis bylam na kontroli z moimi zatokami i mam przedluzony antybiotyk, ale lekarz jak na mnie popatrzyl to powiedizal ze za tydz to sie raczej juz nie zobaczymy i zaprasza dopiero po porodzie, chodzilo mu o to ze ja tydz to juz bede po albo w trakcie.. i troszke sie zestresilam :)
 
reklama
Przepraszam za dubla posta ale chcę żeby to osobno było.

fasolka zaraz będzie mieć cesarkę, prosi aby do niej nie pisać nic, potrzebuje wyciszenia i spokoju teraz. Ja też nie będę jej zawracać głowy dopóki sama się nie odezwie.

Trzymajcie dziewczyny co się da, módlmy się - każda co uzna za stosowne za fasolkę i łucję

Fasolka
modle się o Was... będzie dobrze.... :tak:


Wyprawiłam męża do pracy, więc do wieczora jestem sama.... - troszkę spokoju :-D
 
Do góry