reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Świat oszalał. Ja nie wiem co z tymi ciążami się dzieje... Fasola, wszystko będzie dobrze! Łucja dzielna babka po mamie i da radę! trzymamy z młodym wszystkie 4 kciuki&&&&&&&&&&
 
Ojoj Fasolka... pomodlę się za Ciebie i Twoją córeczkę... wszystko będzie dobrze... na pocieszenie dodam, że w mojej rodzinie jest dziewczyna, która ma dwóch synków, nie są bliźniakami, a oboje urodzili się przedwcześnie, oboje po ok 1kg wagi, a dzisiaj są zdrowymi super chłopakami :) jeden ma ok 4 lat a drugi 1,5 roku :) fajne dzieciaczki :)

donia dzieciaczkom tym wieku zazwyczaj dolega brzuszek, rzadko to są inne dolegliwości, choć owszem, zdarzają się... u nas bobotic świetnie się sprawdził na sprawy brzuszkowe, mała też miała problemy z gazami, zaczęły się już w szpitalu, ale bobotic zaczęliśy podawać dopiero po 28 dniu życia... stosowaliśmy go codziennie aż problem sam znikł, teraz po problemie nie ma ani śladu już od jakiegoś 1,5 miesiąca...
 
Fasolka trzymam kciuki!!! Takie dzieci już mają szanse na przeżycie! Modle się za was!!! Oby wszytko skończyło się dobrze!!!!


Donia my też tak mamy z brzuszkiem czasami, To normalne, podobno po 2-3 miesiącu życia maluchów to mija. Na takie boleści pomaga kąpiel! Trzeba dawać się codziennie małej wyleżeć w wodzie bo ona rozluźnia i pomaga wygonić gazy... możesz też iść do lekarza. My dostaliśmy na receptę leki na te wzdęcia i powiem ci że jest duża poprawa!



A tak jeszcze napiszę jedno... ze w takim wieku ciąży jak była fasolka nie zakłąda się krążka na szyjkę... bo właśnie istnieje duże prawdopodobieństwo pęknięcia worka owodniowego... ja miałam zgładzoną szyjkę i wtedy lekarze mi to tłumaczyli... tak się zastanawiam czy u Fasolki to nie jest własnie ta przyczyna bo ona sama zarządała załozenie tego krążka...
 
Ostatnia edycja:
kurcze Fasola.... powodzenia i trzymamy kciuki

Fifka Lilly dziękuję za rady i pocieszenie. Wczoraj rzeczywiście w kąpieli mała spokojna była. A teraz widzę, że po Boboticu odgazowuje się, tylko trzeba podawać jakąś godzinkę po edzeniu, bo jak podałam przed samym jedzeniem to nie zadziałały. Śmieszne, to że dzieci mają tak krótki przewód pokarmowy, że zaraz po podaniu lek działa :)
Lilly a Ty jakie dawki dawałaś Boboticu? 8 kropelek co 4h, czy tylko jak mała płakała??
Fifka, ja tu nie dostanę recepty, bo tu uważają, że kolki to normalka i trzeba je przeczekać. Już w szpitalu na ten temat rozmawiałam :wściekła/y:
 
wiesci dotarly i musialam wejsc. kurcze fasola! trzymaj sie dzielnie!
co to sie tak nagle stalo? miala fasolina jakies wczesniej problemy? kurcze blade. mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze!!!!
bede bardzo wdzieczna gdybyscie mogly mi dac znac na pw jak tylko cos bedzie wiadomo.. pazury zjadam..


a co z żabą? juz urodzila?


ael - jak samopoczucie po naszej ostatniej pw wymianie? lepiej?


calusy, usciski i czochranie dla calej reszty! buziolki!
 
reklama
Pok Atan urodziła :tak: ale jeszce nie wrócili do domu ze szpitala.

A fasolka wcześniej miała skracającą się szyjkę i zarządała założenia krążka przeciw skaraniu się dalszemu szyjki...
 
Do góry