reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

miq ja jeszcze jutro będę robić zakupki ciuszkowe bo w Kielcach nie ma a w Ostrowcu jest pepco i textil market :-) to skorzystamy z okazji.

mam wodę to chyba zrobię dziś oponki co miały być na wczoraj ;)
 
reklama
no to musisz korzystać jak tylko będzie okazja, ja ostatnio oglądałam ciuszki w Tesco i zdziwiałam, że są tak dobre jakościowo
ja dzisiaj gotuję kapuśniak
 
hej,
ojoj Ael takie słowa - troszke sie zdziwiwłam
ja mam dzis mega ochote na paczki... ale mysle ze dzis to wszedzie beda tylko takie z wczoraj,nie?
jakos nie mam na nic dzis ochoty... brak mi sil i chyab poloze sie jeszcze bo w nocy miliol wycieczek do wc, co chwila wstawanie aby wydmuchac noc od rana telefony do M. z pracy i oo jakos tak chce mi sie spac...
 
miq w tesco są dobre jakościowo ale np w realu również a są tańsze niż w tesco.

ja chyba nie gotuję bo męża znów nie ma do 23 od rana, jutro jak wyjedziemy rano to wrócimy w niedzielę. zrobię sobie jakiegoś omleta czy coś na obiad i tyle. zrobię tylko oponki zaraz ale najpierw pranie wieszam żeby mi co nieco wyschło na jutro.
 
mieszkam bliżej większej miejscowości a tam mamy kilka hurtowni dla dzieci i smyka i świat dziecka, ale reala nie mamy:-( ale i tak będzie gdzie polatać:tak:no jest niezastąpione all
 
witam ;-)
a co tu taki spokoj?
boze bola mnie plecy podbrzusze i spojenie lonowe ledwo co chodze.. a skurczybykow brak..
i jak tu spac...

necia ale sliczne ciuszki;-)i zakupiki kocyk sliczny ;-)
 
Necia, cudne :)

Magdalena, pozwalają Wam chrzcić w post?

Dziewczyny, ile możne dać kasy za 3 ciasta, nie wiem jakie. Zamówiłam na chrzest u siostry mojej bratowej i ona nie chce kasy wziąć. Chcę włożycdo bombonierki, ale nie wiem ile
 
Sil a mniej więcej powiedziała co upiecze?może jakoś składniki przeliczyć + coś za fatygę, i tak wyjdzie taniej niż w cukierni
 
reklama
Sil zależy jakie ciasta poszukaj na necie cenników na cukierniach i się dowiesz :-) Wydaje mi się,że 80 zł będzie już ok
biggrin.gif

Netka fajne zakupki :-)
Ja dzisiaj spałam jak zabita, calutką noc dosłownie w jednej pozycji. I stwierdzam fakt,ze nie wyobrażam sobie jak ja bym przetrwała bez tej mojej poduszki parówki.
Dzisiaj ogarnęłam dom, bez mycia podłóg,stawiłam pranie, wykąpałam się i teraz czekam na wizytę u lekarza
 
Ostatnia edycja:
Do góry