reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ae: ja sie załamuje wypiłam wczoraj karmi dzis rano i nic odciągłam dziś 110ml tylko ;( nie licze na litry ale te 500ml . nie wykarie małej 110ml mleka

A te granulki homeopatyczne któreś zakupiła? Z karmi czy nawet z tymi granulkami jest tak, że na efekt trzeba poczekać kilka dni. Jeśli po kilku dniach nie będzie zmiany a będzie gorzej, no to niestety ale wtedy karmienie z piersi nie będzie miało sensu.
Trzeba sobie uzmysłowić, że jak ktoś nie ma predyspozycji, ta laktacja kiedyś zaniknie, ciężko bo ciężko będzie ale trzeba będzie iść dalej.
Mineralna, nie martw się. Na mieszance przynajmniej będzie mała ładnie przybierać na wadze.

Ael no rozbujaj bo coś tu strasznie cicho...

Taaa zaraz na przynajmniej pół godziny zniknę bo mi się głodzilla budzi XD
 
Ostatnia edycja:
Ael: ale jak z początku piersia karmiłam też ładnie przybierała a teraz przybiera za dużo!!! w 2 tygodnie przybrała 5kg
 
nie kochana jak bylam z nią 21 stycznia wazyla 4,100 a dzis wazyła 4,600

Czyli Ael dobrze napisałam, ze córeczka przytyła 0,5 kg... a nie 5 kg :tak:


Kochane (.)(.) nadal bolą, ale dzisiaj jeszcze doszedł lekki ból jajników więc chyba kolejny cykl stracony... bo czuję się tak jak na @...
Za 2 tyg idę z mężem do androloga z wynikiem jego nasienia, ciekawe co nam powie...
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam za post pod postem ALE!

"AMELIA jest z nami, cudne 3390 g. Bez znieczulenia, bo rozwarcie poszło w 2 h, biegli ze mną jak na filmie, ale ból okropny. Pozdrawiamy szczęśliwi w trójkę. Donia"
Donia kochana, wyszlo tak jak chcialas, super!! bardzo sie ciesze, ze jakos tak gladko wszystko poszlo!!:-) gratuluje! :* ucalowania dla Amelki!! :*:*

Czekam na @. Pewnie będzię koło 13
ty nie czekaj na @ tylko fasole...coz to za czarnowidzctwo? czyzbyz z malzem nie plusowala w tym miesiacu, ze go skreslasz? ja tam 3mam kciukasy! &&&&&&

:-D


roniemyjp_rrehrrw.jpg
jak Wiktorek urusl? o nie...glowka mu sie powiekszyla...maly to taki bezbronny byl a teraz to juz maly chlopaczek:tak::-)

Witam sie ja po nie przespanej nocy... budzilam sie co godzine di tego cala mokrA temperatury nie bylo.. cisnienie w normie chybba bo ostatnio zawsze mam 135/78 puls 106 i 3 skurcze w nocy i jeden dzis jhak szłam od lekarza
u poloznej gicio ;-) a kto mi powie cos o wynikach ktg ? bo gin tylko powiedziaal ze ładne i ok napisał i ze ciaza donoszona i czekamy na akcje i do zobaczenia za tysdzien to zbadamy szyjke bo dzis nie bylsam umowiona.
Zobacz załącznik 431439
widze, ze cos sie zaczyna dziac...no i dobrze!! kochana ja juz sie nie moge doczekac pieknego widoku naszej malej Amelci!:-)

Znów mocno bolą (.)(.) :baffled: Oooojojojojo :zawstydzona/y:
kochana...zaciskam mocno&&&&& 7 w sumie juz prawie za tydzien, wiec niedlugo zostalo...

:wściekła/y::wściekła/y: zaraz mnie szlak trafi :wściekła/y::wściekła/y: miałam zaakceptowane 3 rozdziały jak dodałam 4 to mi pokreślił wszystkie :wściekła/y::wściekła/y:i weź bądź mądrym i poprawiaj :wściekła/y::wściekła/y:
kochana spokojnie sprobuj poprawic kilka zdan i wyslij, ja tak zrobilam z pierwszym rozdzialem i potem mnie pochwalil, ze super, ze pozmienialam tez rzeczy ktore on chcial itd, wiec spoko...a ty sie nie denerwuj, bo stres tez podnosi poziom prolaktyny, a przeciez chcesz ja obnizyc:-)
Neciuszka...coz ty za pieknosci wypiekosci nam tu pokazujesz, chcesz, zebym ja przyssala sie do monitora?:-)

a ja wrocilam juz do domku z wwki i powiem wam, ze te 3 egzaminy dzis byly prze.je.ba.ne...jakas tragedia, trudne to jak cholera...mysle, ze zdam, ale ze to ostatnia sesja to zalezalo mi na dobrych ocenach...eh...no trudno...
poza tym boli mnie kregoslup, wiec pewnie nielugo pojawi sie @...juz w piatek odstawilam dupka, wiec pewnie niedlugo pojawi sie @...
 
reklama
Do góry