reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Czyli Ael dobrze napisałam, ze córeczka przytyła 0,5 kg... a nie 5 kg :tak:


Kochane (.)(.) nadal bolą, ale dzisiaj jeszcze doszedł lekki ból jajników więc chyba kolejny cykl stracony... bo czuję się tak jak na @...
Za 2 tyg idę z mężem do androloga z wynikiem jego nasienia, ciekawe co nam powie...


faktycznie boze ale ze mnie gapa
 
mili jak na razie to skurczy chyba niema ale jestem cala obolala i mam twardy brzuszek nie zmiekl... wiec nic sie nie dzieje niechce przed 3.02 urodzic ;-) !! bo 3.02 beby schower ;-)
 
reklama
Ael no ja mam skrzywienie na paski jak zobaczyłam to mi się mordka uśmiechnęła, mam już komplet śpiochy i kaftanik, bodziaki chyba ze dwa i tego w paski.
 
Do góry