reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lamiav specjalnie dla Ciebie moja mała już zapakowana zaraz mąż leci na pocztę i wyśle a Ty czekaj na kuriera :-p
SDC10515.JPG :laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Pyscek a mi wyślesz jedno akwarium? :zawstydzona/y: tak na kilka dni :-)

Atan ja to tak wszystko przeżywam ;-) dobrze, że przynajmniej dowiedziałaś się jak wygląda skurcz hehe .. tylko Ty jej tych wszystkich ciuszków i butów nie pokazuj bo na jej miejscu to szybciej bym się pchała na świat :laugh2:
 
Natka ona nic nie widzi schowane w komodzie ;-)
a kto mowil ty czy lamiav o komodzie powiem wam ze gdybym nie kupila jej to w zyciu bym nie spakowala nigdzie jej ciuszkow niby mam ich duzo bo duzo dostalam ale wieszcie male to a miejsce i tak zajmuje ;-)
ja sie boje tych skurczy tych potem beda straszne .... bede sie skrecac jak nic...

jeszcze ci sie pyscek rozmnoza ;-) to mi jednego podeslij klatke mam ;-) i trociny i jedzenie mi zostalo po moim chomiczku ;-)
 
Ostatnia edycja:
Soglam kurcze jakie to niesprawiedliwe :-( będę się modliła za Was i żeby w środę były dobre wiadomości...
Zróbcie też badania kariotypu Twoje i męża. Ale wierzę, że maleństwo do środy ruszy.

A mi Fifka zabrała termin i teraz będę się bujała do Bożego Narodzenia niczym słonica
 
Pyscek haha będziesz miała małe chomiczki :-D:-D ja kce takie akwarium!
Atanku chyba Lamiav mówiła o komodzie.. To tak się mówi ale tych ubranek jest pełno, ja też nie wyobrażam sobie nie kupować komody - obowiązek :] Co do skurczy eee, każda musi przejść :sorry: ale jakie SZCZĘŚCIE jest na koniec tych bóli ahhhhh :tak::-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny.....a ja czuje się jak w dniu świstaka....trzecia ciąża i trzeci raz to samo słyszę od gina....porażka....
tak bardzo liczę na ten cud....nadzieja umiera ostatnia...eh
 
Do góry