reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczynki czytam WAs od rana, ale taka byłam zajęta, że nie miałam zasu napisać
zrobiłam mężowi galaretki tęczowe, kurczaczka upiekłam i ryż uotowałam, naet podłogi zmyłam (czego nienawidzę), jakiś przypływ energii pod koniec :)
a teraz proszę bardzo sesję brzuszkową, chyba już ostatnią :-)
38 tc

Zobacz załącznik 425170Zobacz załącznik 425171Zobacz załącznik 425172
 
reklama
Witam :-)
Kurcze nie nadrobię was tyle naprodukowałyście :-)
U mnie rano lekkie plamienie było ale do tej pory cisza więc pewnie jutro się zacznie albo wieczorem więc nawet nie testuje.
 
naprawdę jest nisko??? bo ja od paru dni się oglądam i nie wiem :no:
dziś mam KTG i wizytę to dowiem się czy mała już się do nas wybiera :). A ja chciałabym przyszły piątek :-p
 
dziewczyny, spokojnie, ja chcę jeszcze tydzień pochodzić z brzuszkiem :-)
a tak sobie dziś pomyślałam, że jeszcze się nim nie nacieszyłam, nie nagłaskałam, nie obfotografowałam itp a on zaraz sobie pójdzie :tak:
 
reklama
donia: piękny i dorodny brzusio, ja się nie znam ale też widze ze jakoś nisko :-)

ale nudy mam w domu, troche z siostra pogadałam na skypie i nic tylko leżeć.
a na dworze wiatr hula ze ho ho ,i śnieg sypie w ogóle jakaś taka zawierucha
 
Do góry