reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
no fifka: zeby cie do wc nie pogoniło po takim zestawieniu :-) ja to kwas z ogórków uwielbiam ale po nim mam kiszki poskręcane ze szok a i tak co jakiś czas piję :-)

zrobię potem fotki rzeczy które zamawiałm to się pochwalę
 
Fifcia- u mnie raczej bez zmian :-) żyję sobie z dnia na dzień, chodzę do pracy (póki ją jeszcze mam :-( ) i czekam…. Mam 19dc, temp. niska… na cóż mogę czekać :-p stresuję się troszkę tym wszystkim, bo postanowiłam poi tej @ iść do gin, a wcześniej (znaczy się w przyszłym tygodniu) zrobić sobie badania na które Fasolka mnie namówiła (bodajże progesteron i prolaktyna) :-)
Aelcia- wariatko „durna” chcesz kopsa w tyłeczek :-p jak ja coś mówię, to tak jest i bez dyskusji :-D :-*

Dziureczko- mmmuuuuaaaaa :-** cieszę się, że widzę Cię :-D
Madziulek- właśnie, jak tam u Ciebie? :-)

Laseczki nie trwożyć się tutaj piątkiem 13-tego, dla mnie to szczęśliwy dzień- ja w takim dniu zdałam prawko (co dla mnie było większym stresem niż matura :-p ) i to za pierwszym podejściem ;-)
 
reklama
Do góry