reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Atan:) hehe ja tez szukam chetnych do rozebrania mojej hahaha:) chetnie bym wpadła ale mam wizyte u neurologa:)i musze jechac dokupic czerwony żel bo mam w sobote klientke a zel mi sie juz konczy:)
Dziewuszki lece spac bo oczka sie kleja:) wpadne jak sie wyturlam z łózka:)
 
Ostatnia edycja:
ee szkoda a to powodzenia w robieniu pazurkow ;-)
magda tyo co ten twoj pies zrobil bo nie skumalam....blondi ze mnie ;-)
 
Hej Laseczki :-) widzę, że tutaj sie tłoczno zrobiło :-D a ja właśnie w pracy siedzę, ludzi ni ma, to sobie myślę-dam znać,że żyję ;-)
Fasolka- postanowiłam pójść za Twoja radą i się (psychicznie)szykuję na badania o których mówilaś ;-)
Ael- Twój Synek jest poprostu boski :-D ale po takich rodzicach nie ma się co dziwić :-)
Soglam- witaj spowrotem i OGROMNE GRATULACJE!!! :-D trzymam &&& za wizytę szczęśliwego 13-tego :-)
Pok- witaj również :-) pamiętam Cię z początków mojego pisania :-) też OGROMNIE GRATULUJĘ!! :-)
Ma_gdalena- słyszałam, że urodziłaś :-D gratuluję powitania Synka :-)
Iwasku- i Ty się doczekałaś? :-D gratulacje!! :-)
Jeśli kogoś pominęłam-wybaczcie, będę dopisywać co mi się przypomni :-)
 
reklama
Ael kurcze spózniłam sie:(

No mamusia październikowa jak pierwszy raz zobaczyła małego powiedziała od razu, że go zaklepuje dla swojej Oleńki :-D

Ael- Twój Synek jest poprostu boski :-D ale po takich rodzicach nie ma się co dziwić :-)

Po jakich rodzicach? Chyba brzydkich jak ciemna noc :-D


SIL!! Ty mnie kochana zdjęcia Dominiczki wrzuuuć!!!!!!
 
Do góry