reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael przeczytałam właśnie, to co pisałaś kiedyś i chciałam się zapytać co z tą dziewczynką w efekcie się stało? Nie wiem, może pisałaś, a ja przeoczyłam. Jeśli możesz to napisz raz jeszcze.

Donosiła ciążę, nawet urodziła po terminie. Lekarze stwierdzili, że nie będą przerywać ciąży, torbiel po tygodniu przestała rosnąć, więc tylko obserwowali na usg. Miała jeszcze tomografię komp, która tylko potwierdziła, że nie będzie na razie wcześniejszej cc i operacji na mózgu małej.
Na ktg okazywało się, przez co lekarze się dziwili, że mała taka ruchliwa a tętno małej jest bardzo w normie.
Mała urodziła się przez poród naturalny, dostała 10 pkt. Okazało się, że torbiel nie jest operacyjna, do obserwacji zostawiona po prostu do zmniejszenia. Ma mieć tylko zabieg odciągnięcia płynu z torbieli. Na szczęście okazało się, że torbiel nie zagraża ani życiu ani nie wpływa na funkcjonowanie mózgu bo tego najbardziej się obawiano. Mała jest śliczna i rozwija się jak każde normalne dziecko :-)

Aerleda,zaczynasz chudnac??? Ja cos nie moge, ale ja tyje bo ciasta jem, wlasnie upieklam ciasteczka owsiano-czekoladowo-migdalowe i je spalilam ha ha ha ha aha ha. Ta to jest jak sie piecze przed @ kiedy mozg nie pracuje za szybko:crazy:

A ja myślała, że Ty taka zawsze hihi :p
Widzisz nauczka na przyszłość - nie piecz podczas PMSu!!!


Młody nas non stop zaskakuje, zaczyna już wydawać takie dźwięki i je odpowiednio intonuje...jeszcze trochę i zacznie gadać! :eek:
 
Ael no Wiktorek zaraz kończy pierwszy miesiąc życia! :tak:

A ja właśnie robię obiadek - Kopytka ze skwarkami! :-D mój maluszek w nocy szalał a w ciągu dnia śpi jak aniołek :eek:
 
aerleda to nie bylo smieszne
fifka jeszcze bys sie zdziwila, ja czasem Was czytam do tylu, chociaz rzadko juz teraz
 
Donosiła ciążę, nawet urodziła po terminie. Lekarze stwierdzili, że nie będą przerywać ciąży, torbiel po tygodniu przestała rosnąć, więc tylko obserwowali na usg. Miała jeszcze tomografię komp, która tylko potwierdziła, że nie będzie na razie wcześniejszej cc i operacji na mózgu małej.
Na ktg okazywało się, przez co lekarze się dziwili, że mała taka ruchliwa a tętno małej jest bardzo w normie.
Mała urodziła się przez poród naturalny, dostała 10 pkt. Okazało się, że torbiel nie jest operacyjna, do obserwacji zostawiona po prostu do zmniejszenia. Ma mieć tylko zabieg odciągnięcia płynu z torbieli. Na szczęście okazało się, że torbiel nie zagraża ani życiu ani nie wpływa na funkcjonowanie mózgu bo tego najbardziej się obawiano. Mała jest śliczna i rozwija się jak każde normalne dziecko :-)

NO TO CAŁE SZCZĘŚCIE. JAK TO DOBRZE! KAMIEŃ Z SERCA!;)

Co tu taka cisza dzisiaj, dziewczęta? ;)
 
reklama
Do góry