reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
A wy dziewczyny przygotowywałyście/ przygotowujecie się jakoś przed zajściem w ciążę? Bierzecie witaminki, kwas foliowy? Robiłyście badania? Sorki, jeśli już o tym pisałyście, ale nie byłam w stanieprzeczytać was dokładnie tyle stron (ponad 400!), tylko tak pobieżnie i wiele nie pamiętam. Pamiętam za to najbardziej, jak się okazało, że Devi jest w ciąży:-)- pozdrowienia i dbaj o siebie i dzidziusia!
 
Witam nowa staraczke. Nigdy nie jest za pozno na dzidzie, na pocieszenie powiem ci ze kobiety we wloszech baaaardzo pozno rodza swoje pierwsze dziecko i dzieci sa zdrowe!!! Dzis sie to na szczescie przesunelo!!!
 
A wy dziewczyny przygotowywałyście/ przygotowujecie się jakoś przed zajściem w ciążę? Bierzecie witaminki, kwas foliowy? Robiłyście badania? Sorki, jeśli już o tym pisałyście, ale nie byłam w stanieprzeczytać was dokładnie tyle stron (ponad 400!), tylko tak pobieżnie i wiele nie pamiętam. Pamiętam za to najbardziej, jak się okazało, że Devi jest w ciąży:-)- pozdrowienia i dbaj o siebie i dzidziusia!

Przede wszystkim kwas foliowy, zadbanie o sprężystość skóry na brzuchu, piersiach, pupie, badanie ginekologiczne, wymaz z szyjki, unormowanie wagi ciała, zdrowe odżywianie:)
 
Hej dziewczynki, piatek!! Jeee
A mi sie okropnie spac chce. Brzuch mnie boli raz okresowo boli mnie jajnik, a raz tak ciagnie cale podbrzusze. Szczerze, to juz pogodzilam sie z tym ze przyjdzie wredna @... Jak tak bedzie to chyba pojde do gina i powiem ze cos mi nie idzie. Moze zleci jakies badania.
 
paulina- ja juz dwa rzy miałam takie sluz...jesli nie ma zywej krwi to nie ma sie co tak martwic. Patrzac na tygodnie twojej ciazy to spokojnie moze byc plamienie "miesiaczekowe". Jeszcze przez trzy miesiace w terminie @ moze sie cos takiego dziać.
 
reklama
Do góry