reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Jeśli jesteś samotna, pytają o narzeczonego. Kiedy masz narzeczonego, pytają kiedy ślub. Kiedy wychodzisz za mąż, pytają kiedy będą dzieci. Kiedy już masz jedno, pytają kiedy braciszek. Jeśli się rozwodzisz pytają dlaczego. Jeśli próbujesz zacząć żyć na nowo pytają dlaczego tak szybko. Ludziom nic nigdy nie będzie się podobać. Jeżeli jesteś dumna z tego, kim jesteś i nie obchodzi Cię co ludzie o Tobie myślą, wklej to na Twoją ścianę, ponieważ możesz przeżyć swoje życie tylko raz :)

bardzo mi sie to podoba :)
 
Martocha dobrze powiedziane ;-)

Sil a miewałaś już te skurcze Braxton Hicks'a?? To są niby te krótkotrwałe przygotowujące macicę do porodu...
 
Mam 110 w brzuchu na wysokości pępka... a startowałam z 76... ech... a tu jeszcze 3 miesiące :p

No to ciekawe ile ja mam, aż idę się zmierzyć :-D

Jeśli jesteś samotna, pytają o narzeczonego. Kiedy masz narzeczonego, pytają kiedy ślub. Kiedy wychodzisz za mąż, pytają kiedy będą dzieci. Kiedy już masz jedno, pytają kiedy braciszek. Jeśli się rozwodzisz pytają dlaczego. Jeśli próbujesz zacząć żyć na nowo pytają dlaczego tak szybko. Ludziom nic nigdy nie będzie się podobać. Jeżeli jesteś dumna z tego, kim jesteś i nie obchodzi Cię co ludzie o Tobie myślą, wklej to na Twoją ścianę, ponieważ możesz przeżyć swoje życie tylko raz :)

bardzo mi sie to podoba :)

Fajne to, ale zależy od rodziny i znajomych. U mnie jak się dowiedzieli moi rodzice o ciąży oczywiście rodzince powiedzieli, ale moja mamuśka, co po niej się nie spodziewałam, jak mówiła swojej mamie, dodała że absolutnie nie będzie mnie i Pabla zmuszać do ochajtania się bo dziecko, to będzie nasza decyzja, a moi rodzice nie chcą popełnić takiego błędu jak przy mojej siostrze, zmuszając ją do ślubu.
Jestem im wdzięczna za to. Myśmy w sumie samo podjęli decyzję o cywilnym przez urodzeniem małego, by zmniejszyć formalności papierkowe, a że się nie uda no trudno, świat się na tym nie kończy :-)
 
ja pewnie już pisałam wam, ze moi teście totacy mało uczuciowi. Ponieważ teściówka przyjechała z tyry tylko na tydzień i wróci na koniec listopada to postanowiłam jej powiedzieć. A ona na to teks:
ooo ale się cieszę :-), naprawde się cieszę :-) wiesz zastanawiam się czy do dużego pokoju kupic te makarony zamiast firanek


buhaahahahahaha myślałam, że z krzesła spadnę, wiedziałam że ona coś wymodzi, ale na firanki nie wpadłam
 
reklama
Hahahahahahahhahahaha Zafasolkuje ale może chce tam urządzić pokój zabaw dla Twojego dzidziusia jka już przyjdzie na świat... :-D hahahaha
 
Do góry