reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

tak, w sumie to taka pierwsza oficjalna, bo poprzednia podlejam za pozno :( akuat bylam u ginka i powiedzial mi ze woreczek pekl wiec mozna jeszcze sie szybko sprobowac postarac ale niestety nie udalo sie, a tym razem pilnowalam i owulki i przytulanka itd i dupa :(((
po tych ciemnych plamach na bieliznie naprawde sie zdolowalam :( az sie plakaz chce
Może nie do końca jest źle :-) nie ten to następny raz :)
Ja ostatnio szalałam jak głupia całe dni czytałam na forum o ciąży, a teraz daje spokój będzie wpadka to ok ;-) a nie to innom razom co ma być to będzie :-)
Muszę wyluzować bo nie mam zamiaru cierpieć przez własną głupotę tak jak w ostatni poniedziałek gdy ujrzałam @
 
reklama
alez ja sie ciesze jak szalona, bawimy sie z mezem w najlepsze, ale po prostu zauwazam pewne rzeczy ktorych nigdy nie bylo i tak glupio podpinam pod jeden temat.. w dodatku siedzac na forum widzac obecne i przyszle staraczki i te co juz zafasolkowaly ciezko nie myslec :( ehh.. no nic
nie tym razem to nastepnym !!

Dobrze napisałaś, że pewne objawy, czy rzeczy, które się z Tobą dzieją podpinasz pod jeden temat... czasami za bardzo wyolbrzymiamy... i właśnie przed tym przestrzegam... Mi też wcale nie jest łatwo, gdy czytam na forum, że przybyła nowa fasolka - ale niestety nie należy ona do mnie... Ale chyba się już nauczyłam z tym żyć - i pogodziłam się, że raczej nie zostanę mamą w 2012 roku

zafasolkujeodrazu bardzo dobrze Cię rozumiem z tym poniedziałkowym rozczarowaniem. Ja ostatnio byłam przekonana, ze jestem w ciąży... Zrobiłam test - który wyszedł negatywnie, a godz. później dostałam @ .... Pół soboty przepłakałam wraz z mężem, który też to przeżył... - dlatego powiedziałam dosyć... jeśli coś mnie wykańczać to mówię stop...
 
Ostatnia edycja:
zafasolkujeodrazu bardzo dobrze Cię rozumiem z tym poniedziałkowym rozczarowaniem. Ja ostatnio byłam przekonana, ze jestem w ciąży... Zrobiłam test - który wyszedł negatywnie, a godz. później dostałam @ .... Pół soboty przepłakałam wraz z mężem, który też to przeżył... - dlatego powiedziałam dosyć... jeśli coś mnie wykańczać to mówię stop...

Ja tak jak 2sweet wszelkie znaki ciąży u siebie widziałam, w sobotę test negatywny, ale może za wcześnie, okres przecież dopiero we wtorek, w niedziele lekki ból brzucha, kurcze może to to, przecież laski pisały,ze tak dziwnie brzuch boli jak na okres - prawie uszami klaskałam, w poniedziałek z rańca biegiem test robić siadam na wuja czecha, siuram a tam @@@@@ wyłam jak mops,dobrze że się w porę ogarnęłam. To pierwsza i ostatnia taka próba-nigdy więcej znaków i złudnych nadziei i cudzych objawów u mnie.
 
dziewczyny zobaczcie to: Plamienie implantacyjne - forum, porady, informacje nosz cholera jasna , jak tu sobie nie robic nadzieji :(

ale macie racje, NIE WOLNO sie nakrecac !! jak jest mi dane byc mama to bede a jak jeszcze nie - to cierpliwie poczekam :) O - i taki jest plan :) dla swietego spokoju zrobie sobie test w weekend i uswiadomie sobie jaka durna jestem :) a dzis spotkam sie z przyjaciolka, napije cieplej herbatki, wyluzuje i bede cieszyc reszta dnia :p
 
tak, regulaminowo @ powinien przyjsc w poniedzialek

No to życzę aby się jednak udało... :-) Będę trzymała kciuki.... ;-)



Zmykam kochane, bo o 19 zawszę ćwiczę... Jeśli będę miała siłę to jeszcze tu dzisiaj zajrzę :-) a jeśli nie tu życzę SPOKOJNEJ NOCY :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się popołudniowo:-D
dzisiaj nie mam w planach iść wcześniej spać więc jestem cała Wasza:-D
milia nie przejmuj się, ja też dostałam dzisiaj @ więc będziemy razem wspierać się w bólu:tak:

i powiem Wam, że NIE CIERPIĘ ROBIĆ UPIĘĆ:wściekła/y:
 
Do góry