reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Zapomniałam Wam powiedzieć, że idę dzisiaj do stomatologa :szok: Bo chcę przed ciążą sprawdzić zęby - jednego niestety mam do naprawienia...
 
reklama
malutka ja nie pamiętam kiedy byłam u stomatologa :-) a zęby zdrowe :-p

No ja niestety mam jednego do naprawy... a ogólnie idę bo chcę aby sprawdziła, czy reszta jest ok... bo w ciąży różnie może być.... a po drugie nie dam sobie nigdy nic zrobić przy zębach bez znieczulenia... a w ciąży nie można znieczulenia....
 
Hej dziewczyny dopiero wstałam!

Nic się nie działo w nocy, spałam jak aniołek, brzuch nie bolał i krwawienie ustało. Już jest czysto. Wizytę mam niestety dopiero na 17 ale przeżyje i poczekam. Dziękuje wam kochane za wszystkie dobre słowa i myśli!! Dzisiaj się okaże co to było i czy wszystko jest w porządku.
 
Fifka miło, że jesteś.... Cieszę się bardzo że jest dobrze... Nie stresuj się, odpocznij, zrelaksuj się do tej 17... póżniej oczywiście zdaj relacje... koniecznie... :-)

Całuje mocno... :-)
 
Fifka, super, że przeszło, a ginek na pewno wyjaśni. I poproś ją o numer, żeby jak coś można było dzwonić.

Magda, jednoczę się w bólu... My wczoraj zaczęliśmy, ale zaczęło mnie boleć i się wystrachałam i przerwałam i dokończyłam ręką, a potem się poryczałam, że jestem taka nieużyteczna :( Oczywiście mnie pocieszał, że nie będzie zmuszał, że poczeka, że przecież to nie takie wazne, ale no...
 
Sil pamiętaj, że dzidzia jest najważniejsza... A mężusia masz wspaniałego i wyrozumiałego... a użyteczna jesteś, bo masz dzidzie w brzuszku - taki z Ciebie mały inkubator... :-)
 
reklama
Sil dziś mi jakoś lepiej :-) obiecałam,że jak z Fifką będzie ok, to przestanę marudzić i słowa dotrzymam :-)

Ja dziś spróbuje na coś namówić M. ale bez stosunku bo mi dziś chce podbrzusze rozerwać i boli mnie, przy wejściu do pochwy :/ nie wiem nawet jak to nazwać :-D a jeszcze do tego odparzyła mnie wkładka :/ i łażę jak kowboj :-D i zakorkowałam się :-D
 
Do góry