reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Rybki zdrowe, wiec możesz jeść cały czas. najważniejsze żeby zdrowo... jak to dziewczyny mówią - nie za dwoje, a dla dwojga :) mężuś cię rozpieszcza? :)
 
reklama
mezus w pracy codziennie od 9 do 23 wiec wraca i zaraz idzie spac wiec nici z rozpieszczania ;-(

a plemniczki wytrzymaja widzialas moj wykres kiedy byla owulka a kiedy sie kochalismy ??
jak nie to link SkarbMamy - atan

a za 2 nie jem bo juz schudlam od poniedzialku kilogram ;-)
 
Witam was dziewczyny. widzę, że dziś tutaj cisza, szczególnie teraz wieczorkiem. ja jak zawsze w sobotę w pracy - kolejne wesele.

A przypomniała mi się pewna kwestia po mojej ostatniej wizycie u ginka... czy brała któraś z was może clostylbegit (nie wiem czy dobrze pamietam nazwe)??? to jest chyba cos na wspomaganie jajeczkowania? bo jesli teraz się nie uda, to pani gin chce mi to zalecić...

Moniś ja brałam kiedyś, ale czy ginka u Ciebie podejrzewa że nie dojrzewają pęcherzyki albo że nie pęka osłonka???
pamiętaj, że biorąc Clostylbegyt należy mieć monitorowane cykle, bo często dochodzi do hiperstymulacji i robią się niebezpieczne cysty. Mi się niestety zrobiły a ból jest konkretny.
 
Atan tak były jakieś :-) na stronie deichmann możesz sobie zobaczyć mniej więcej jakie są to te które są po przeceniane i na czerwono są niższe ceny.
Ja też uciekam już bo jutro o 6 pobudka i na jagody :-) a jeszcze do domu muszę iść ;-)
 
Monia ja się jeszcze nie przełamałam, ale żadna nie powiedziała, że to wątek dla normalnych mamusiek :-)

Ja wróciłam z grilla z M. i jego rodziną :-) było przyjemnie nie powiem :-) a teraz idę do wyrka ;-)

ale przytulać się nie będziemy , chyba :-)

Klari piękne buty ;-) te pierwsze bardziej w moim typie ;-)
 
magda to dobrzze ze gril sie udal ;-) milej nocy jesli juz uciekasz ;-) ja moze kupie jakies balerinki bo mi sie marzą ;-) jutro jade do sklepu ;-)
 
Cześć dziewczynki:-) jestem zła bo przyszła @ a niby 10 lipca miałam mieć owulację :wściekła/y: Robiłam sobie te testy owulacyjne ale jednak źle wyszły :-(
 
Witam się wieczorowo!! Eh... dzisiaj miałam porąbany dzień i mam dość...

Ewelka głowa do góry! Ja na twoim miejscu bym sprawdziła twoje cykle u gina. Bo jest możliwość ze faktycznie miałaś owulacje ale masz za krótką fazę lutealną (a w tej sytuacji nie da się zaciążyć...) Więc warto sprawdzić.

Dziura testujesz w końcu czy nie? Ja już sie doczekać nie moge!! :-D
 
ewelka a ktory dc masz?? to @ to mocna czy moze plamienie tylko od zagniezdzenia zarodka zalezy ktory dzien cyklu ??

wspolczuje jesli to @ <głaszcze> ale juz niedlugo nastepne staranka napewno sie uda a te testy mialas domowego labolatorium czy inne?? a mialas na tescie dwie grobe kreski ?bo nie liczy sie cienka slaba kreska ...

fifka a co takiego sie dzialo ze porabany moze sie wygadasz nam ;-)
 
reklama
Do góry