reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

moniś a bo powiem Ci, że się lekko podłamałam tą cała sytuacją i dlatego humor jaki mam jaki mam.
A tak z ciekawości zapytam ile masz kochana lat?
 
reklama
sil ja tez zostaje urlop juz dawno sie skonczyl ;-(

Fifka <glaszcze> Zobacz załącznik 372415bedzie dobrze badz tylko dobrej mysli <przytulasek> trzymam kciuki by bylo wszystlko dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& daj znac co i jak :*

dziurko nie smutajta mi sie dzisiaj ;-)

ah a wy zboczuszki znowu o mroweczkach ;-)

trzymam za twoja owulke&&&&&&&&&i ~~~~~~~~~~~~~~ by byla owocna milych staranek ;-) :-D zazdroszcze bo ja tylko raz sie odwazylam z mezem gdy jest fasolka we wtorek jak w koncu nie zapomne spytam sie doktora czy ja moge czy nie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Nie mam z mrówkami, bo nad autostradę zawsze kocyk zabieraliśmy :p Zaraz ja będę głównym zboczuchem forum.

Fifka, trudna sprawa, ale ja bym jednak zagryzłą zęby. Dzidzia ważniejsza.
 
Ael a jak Twoje mdłości? Co mosz babo dziś na obiad?

Są z rana i czasem z wieczora, nieduże ale są. Znalazłam patent by rano zjeść, potem pójść spać i obudzić się z dobrym samopoczuciem. Dziś idę do gina, więc zobaczymy co szanowna na to powie.Obiadu wyjątkowo dziś nie robię, bo gina mam dosłownie po środku dnia. Chłopy sobie jakieś naleśniki kupią a ja wykończę warzywa z wczoraj.

Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Ja spadam się zbierać. Dam znać później co i jak :-D

Oj kochana, znajomi jacyś? Jak już musisz autobusem to błagam uważaj na siebie!
 
Ael, Fifcia czekam na wieści od was.

Dziurko w sierpniu 24 będzie, tak więc juz czas na mnie, aby zafasolkowac w końcu.

Sil to wy tak przy autostradzie ten teges? :-D ech i moja spiżarka to niby miejsce publiczne hehe
 
Nad autostradą :p bo jest most nad, a z boku taka bardzo polna dróżka :)

Moniś, jakie czas? :p Ja mam 27 skończone :p Nie demotywować tu starszych :p
 
Sil do czego Ty Monikę manawiasz haaa?!


AAAAA!! W ogóle! Kabinę nam dziś przywieźli!! Hihi, może pod koniec przyszłego tygodnia będzie montowana!! :-D
 
reklama
Do góry