reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam was dziewczyny. Ja wczoraj tez byłam u gina (nikt nie pamiętał o mnie :(), ale nie miałam juz siły nawet włączać kompa po tym wszystkim.

Pani doktor była bardzo zaskoczona, że dalej przychodze "z niczym", bo przecież w środku jest wszystko w porządku. dlatego ten cykl ma być ostatnią naszą tzw. szansą :-) Jeśli sie teraz nie uda, to bedziemy musieli zrobic wszystkie badania. Troche mnie to niepokoi, bo sie zwyczajnie boję.

Ale teraz na weekendzie mam mieć owu, wiec pani gin kazała nam nie wychodzic z łóżka i bynajmniej nie tylko leżeć w nim hihi :-D a od 18-ego mam brac lutkę, więc ewentualna @ ma być koło 25. Oby jej nie było...
 
reklama
No wiem wiem ale mąż na rano w pracy to nie chce mi się tak długo czekać aż wróci :p Ale od dziś daje sobie na luz. Będę grzeczna i będę się obijać :D Jutro wizyta u ginekologa i mam nadzieję, że już w końcu zobaczę nóżki, rączki i całą resztę mojego maleństwa!!!!
 
Malutka - lutka (luteina) to taki lek na wywołanie @ w terminie.

Ja po niej zawsze mam dużo bardziej obfitą i troche dłuższą, ale jak pytałam gin, to powiedziała, że to objaw jak najbardziej poprawny. że to niby ma świadczyć o tym, że z hormonami teoretycznie powinno byc wszystko w porządku. i z jednej strony się ucieszyłam, bo jeśli z hormonami jest wszystko ok, to reszta tez powinna być dobrze. ale z drugiej jeśli hormony sa ok, a ja dalej nie mam fasolki, to w takim razie cos gorszego pewnie jest nie tak. tak szybko mysli mi przebiegały po głowie podczas tej wizyty, że aż nie wytrzymałam tego napięcia i sie popłakałam... :-(

Ale na szczęście pani doktor była bardzo wyrozumiała i kazała się kochać cały weekend, a na pewno na następna wizytę, czyli 2.08 przyjdziemy juz we dwoje - z fasolką :-) oby...

Sil - wiem, że na luzie trzeba podchodzić i juz nawet czułam się troszeczke spokojniejsza pod tym względem, ale wczoraj ta wizyta mnie tak jakoś... rozczuliła bardzo.

Malutka a wy sie już długo staracie? bo widzę, że masz podobne odczucia...
 
cześć dziewczynki:-D
wiedziałam, że tak będzie, jak dorwę się do jakiejś poczytnej książki:dry:
nawet nie chce mi się iść jeść zrobić:baffled:
 
monis87 no teraz właśnie kończy się czwarta owulacja.... i mam nadzieję, że się udało, bo mam dziwne objawy... Ale nie nastawiam sie tak na 100%, ale chciałabym mieć już fasolkę...

Ty do lekarza chodzisz prywatnie????
 
reklama
Do góry