reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej dobrze że u Was z dzidziusiami wszystko okej :) Ja dzisiaj odebrała wyniki tsh i ft3 i chyba są w normie bo mam tsh 3,3 a ft3 2.5 także w normie. Nie wiem co o tym mysleć niby są te guzki a badania w normie :)
Jeszcze czekam na anty-TG i anty-TPO bo to też ważne.
Jednynie dziwi mnie OB podwyższone bo 21 a glukoze mam w normie 85 takze spoko :)
 
reklama
gochaa będzioe dobrze... No OB reczywiście masz podwyższone ale nie jakoś strasznie... więc głowa do góry... będzie dobrze
 
gocha bedzie dobrze zobaczysz nie ma po co sie stresowac :-)<glaszcze>

a jak co nadal glowa boli ahh

a ciz neostrady nie przyszli jeszcze a mi w pracy z calego alfabetu zostala litera K nielubie jej chować zaduzo jest na k :-)


O paluszku co tam u ciebie ?? ;-)
a slogam na wakacyjno urodzinowy wyjazd pojechala ;-)
 
Byłam na zwolnienu, ale juz sie poprawiło wiec chciałam jeszcze wrócić do pracy i tak zrobiłam.... Zabrali mi kierownicze stnowisko ograniczyli prace do najgorszego minimum robie najbardziej nudne, czasochłonne i trudne rzeczy a smietanke zostawili sobie i paru innym osobom, czuje sie oszukana bo ostatni rok bardzos sie w pracy poświecałam, robiłam za trzech, wydawalo mi sie ze mnie szanują, nawet na zwolnieniu siedzialam przed kompem...a tu tak mnie potraktowali..ciezko opisac te rozmowe bylam tak zbita z tropu ze nic nie powiedzialam....Oczywiscie na umowie i wynagordzeniu nic mi nie zmienią tylko czasem chodzi o cos wiecej niz o kase...jet mi po prostu przykro, ale nic nie zrobie...
Dobrze ze u Soglam wszystko ok :)
Silm fajnie ze Dzidzia rośnie i ze juz mozesz sie cieszyć jej ruchami:)
 
Witam, w końcu mogę sobie z Wami na spokojnie usiąść. Do tej pory sprzątałam, gotowałam i jestem padnięta.
Paluszku dlatego na Twoim miejscu tym bardziej poszłabym z powrotem na zwolnienie, skoro oni nie mają do Ciebie szacunku to dlaczego Ty masz być dla nich taka dobra??? Najważniejsze tylko żebyś się pod żadnym pozorem nie denerwowała!!!
 
Paluszek no tak właśnie jest w pracy... My kobiety pod tym wzgledem mamy przechlapane :-( ale ważne, ze Cię nie zwolnili i jakieś pieniądze dostajesz co miesiąc.... Wiem, że jest Ci przykro, że Cie nie docenili po czasie, ale tak to już jest... Głowa do góry... :-)

Popieram moją poprzedniczkę, ze powinnaś iść na L4 - teraz nie powinnaś się denerwować. Myśl przede wszystkim o dziecku...
 
Paluszku, w sumie to nie wiem, czy to się już do sądu pracy nie nadaje, bo nie mogą Cię tak zrzucić, mimo, że płaca zostaje ta sama. Chyba, że nazwali to poprawą warunków i np mniej siedzisz przy kompie i masz lżejszą pracę. Inaczej to przegięcie. Idź na zwolnienie i się nie przejmuj.

Magdalena, a Ty czemu się tak męczysz, co? Po dupci chcesz?
 
Sil no właśnie ja taka głupia jestem a potem cierpię :( Ale jestem tak troszkę pedantką i nie mogę się czasami powstrzymać :p
 
reklama
Odpuść, wierz mi, da się. A potem nie trzeba się martwić, ze boli, że ciągnie i czy na pewno wszystko w porządku. Jak zetrzesz kurz raz na tydzień, a mąż odkurzy, nic się nie stanie. Nawet, jak gdzieś wisi pajęczyna. Nie dajmy się zwariować
 
Do góry