reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mijenka – a to masz z tym jakiś biznesie? :-D myślę, że miałabyś spośród nad jakieś klientki :-D

Lovka- ale ponarzekać zawsze można :-D a czemu ryczałaś? Hormony Ci buzują? ;-)

Skarpetko- od Was to nawet łomot po dupie przyjemnie dostać :-D kolorowych snów :-*

Pyscek- trzymam &&&& za pozytywne badania i w ogóle :-D dobrze, że na razie, póki co jest wszystko ok. :-)

Fifka- nie przesadzaj :-) masz ochotę na piwko, to wypij sobie szklaneczkę :-D wszystko z umiarem na pewno nie zaszkodzi, tym bardziej, że piwo nie jest takie złe dla organizmu :-) tym bardziej jeśli ma tylko 0,5 % :-) ooo kurczę, nie wiedziałam, że kefir ma % (?) :-)
 
reklama
no jestem ale sie usmialam z wami;-)
talenty macie ladny kwiatek z drutu ;-)
magda no no tyleczek no no :-)
ael sliczny brzunio ;-) reszta brzuszkow tez sliczna ;-)
Iwasek no i gdzie to zdjecie ??

donia nie domyslaja bo jestem na urlopie ;-) a widzieli mnie juz z wiekszym bo wazylam juz 91kg teraz mniej ale znowu cos tyje ;-( ale to przez inna przemiane materi chyba teraz bo sobie zaduzo czasem pozwalam zjesc nie jak wtedy tylko1100kal bo sie odchudzalam schudlam 9 kg i zaczelam sie potem starac o dziecko wiec przestalam sie odchudzac ;-)
a teraz jak cokolwiek zjem to mam dogory brzuszek wystajacy ;-)

Pyscek to dobrze ze wszystko dobrze a nie mowilam teraz napewno sie fluidki przydadza bedzie dobrze wieze ze ci sie uda :-) &&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Hej :-)
Wiedziałam, że tak będzie. Jak tylko nie ma mnie cały dzień to naskrobią 20 str. a jak jestem to cicho jak nie wiem co :-D.
Nie dam rady nadrobić bo jutro muszę o 7 wstać i jechać do Radomia po skierowanie na badania ze szkoły ehh już mi się nie chce tyle zachodu z tym wszystkim :crazy:.
 
Truskawciu ja to tak bardziej hobbystycznie robię;-)
ta pierdółka ze zdjęcia jest akurat dla męża siostry bo idzie na wesele i nie wiedziałam, co jej wpiąć we włosy, żeby się świeciło:-D
 
klari to chociaz poogladaj zdjecia a nie czytaj ale powiem ci ze na ostatnich 7 stronach to tu kupa smiechu byla przedchwilka czytalam az sie poplakalam ze smiechu ;-)

a ja jak wrocilam z kina transformersy 3 wymiataja uwielbiam ten film ;-) a jak wychodzilam zobaczylam maskotke smerfa i mam bedzie to pierwsza zabawka mojej kijanki ;-) smerfa w okularach wazniaka mam ;-)

ktos nie widzial gdzie moja kijanka po lewej stronie taka ciemna plamka ;-)
 
Kochane jak wy nie chcecie mieć 20 stron odrabiania np po jednym płodnym dniu, to polecam serdecznie (sama korzystam) wejść w ustawienia forum i tak na dłuuugiej liście jest możliwość wyboru wyświetleń wpisów na jednej stronie. Ja mam ustawione maksymalnie czyli 40 wpisów na jedną stronę i odrabiam zazwyczaj jedną stronę jak coś hihi XD

Doniu ja Ci przepis dałam z netu, nie wypróbowałam go. Słuchaj a może coś w proporcjach źle jest. Może lepiej byś zrobiła od nowa, ale płynnych składników dodaj tak ze 20-30% procent mniej, powinno wyjść.
No rodzę za 3,5 miecha...nie wiem gdzie mi ten czas przemknął. :-D

Pyscku to w sumie dobrze, że wyjaśniło się co i jak. Słuchajcie się lekarza moje robaczki a po pozytywnych testach skutecznie płódźcie się :-D
 
no ba az przez te moje hormony ciazowe jestem straznie wrazliwa i przez dwie pary okularow musialam wycieerac po dwuch sytulacjach oczka bo mi sie zmoczyly bo na 3d bylam i swoje okularki i na to te 3d ;-)
 
reklama
Co prawda po piracku obejrzałam transformersy, na które de facto mieliśmy jechać, ale w moim stanie nie da rady za bardzo.
Poczekam na Pottera z moim hyhy XD XD XD
 
Do góry