reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Madzia piękna pupka!! :-p

Ja mam pytanie do zaciążonych (i nie tylko) mam dzisiaj straszną ochotę na karmi... Na internecie wyczytałam ze jedno karmi (ma ono niecałe 0.5% alkoholu) odpowiada jednemu łyku normalnego piwa (jeśli chodzi o zawartość czystego alkoholu) I ze kefir ma czasem więcej alkoholu niż takie piwo (swoją drogą nie wiedziałam ze kefir zawiera alkohol....) :eek: Jakie jest wasze zdanie? Tak strasznie mi się chce...
 
Fifka moim zdaniem jak wypijesz jedno Karmi to nic się nie stanie. Normalne piwo ma co najmniej 5,8% alko. więc te 0,5% to bardzo mało.
Pyscek no ja z Ostrowca więc niedaleko. A w takim razie do kogo do skarżyska chodzisz?

A swoją drogą to z tym kefirem to też nie wiedziałam
 
Madzia piękna pupka!! :-p

Ja mam pytanie do zaciążonych (i nie tylko) mam dzisiaj straszną ochotę na karmi... Na internecie wyczytałam ze jedno karmi (ma ono niecałe 0.5% alkoholu) odpowiada jednemu łyku normalnego piwa (jeśli chodzi o zawartość czystego alkoholu) I ze kefir ma czasem więcej alkoholu niż takie piwo (swoją drogą nie wiedziałam ze kefir zawiera alkohol....) :eek: Jakie jest wasze zdanie? Tak strasznie mi się chce...

Fifka, moja znajoma pije Karmi na laktację ;-) jest to zalecone przez gina :-) i jej mama jest położną :-) także myślę,że sobie możesz sprawic przyjemnosc ;-)
 
Nie znam jej ale wiem, że dziewczyny ode mnie jeżdżą do Starachowic rodzić bo u nas w szpitalu to tragicznie było ale teraz remontują także mam nadzieję, że już się załapię na nowe pokoje:-)
 
ło jesssuuu ale się urobiłam jak dzika wółczyca
od razu mówię, że ja się stad nie ruszam, coś tam czytałam że któreś chciały iść, ja nie :-D
a Ael ten przepis na ciasto chałwowe to nie dla takiej niemoty kuchennej jak ja, spływa mi ten krem, jutro wstawię w pracy do zamrażarki na -70 to trochę go zetnie, ale jak tu dać gościom :szok:

Magd.a ale pupa, o jaaa, taka do pomacania, no no nie dziwię, że jak Twojemu przed nosem pokręcisz to świata poza Tobą nie widzi

Ael brzusio cud malina, ale jak to za 3 miesiące rodzisz :szok: przecież Ty dopiero test ciązowy robiłaś!!!

Atan ale brzuszek ulalala, przebiłaś nawet mnie :-D a w pracy nic się nie domyślają?

Pyscek no nareszcie wybrałaś się do gina, teraz już z górki i fasolka jak się patrzy za cykl albo dwa :)
 
Ostatnia edycja:
Pyscku jej też nie znam ale ja ograniczam się do ostr. i ck., no i byłąm parę lat temu jeszcze w Opatowie u Opali.

JA się żegnam moje panie. Dobrej nocy:***********
 
reklama
Do góry